Gå til hovedindhold

Modellervoks FIMO®-soft Staedtler® ass. farver - (12 stk.)

StaedtlerHåndarbejde og hobbyEAN: 4007817053416
Pris fra 70 krtil 134,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 64,95 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Modellervoks FIMO®-soft Staedtler® ass. farver - (12 stk.) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 70 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Modellervoks FIMO®-soft Staedtler® ass. farver - (12 stk.)
70 kr
Til butik
Modellervoks FIMO®-soft Staedtler® ass. farver - (12 stk.) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Staedtler
Kategori: Modellervoks
Farve: 2
Artikel nr.: 8023 C12-2
EAN: 4007817053416
Varenr.: 7170262
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Staedtler FIMO soft sæt. 12 x ½ blok, Brilliant
70 kr
Til butik
Staedtler FIMO soft sæt. 12 x ½ blok, Brilliant billede

Produktinformation

FIMO® Soft 8023 C - Brilliant Colours. Slip kreativiteten løs med FIMO® Soft - den perfekte ovnhærdende modellervoks til begyndere og hobbykunstnere! Indeholder: pakke med 12 halve blokke (assorterede farver) i praktisk papæske + vejledning. Blød og smidig - nem at forme og arbejde med. Kompatibel med FIMO effect, FIMO leather og FIMO professional. Koordinerede farvekombinationer - gør det nemt at skabe flotte projekter. Vibrante farver - giver dine kreationer liv. Halve blokke à 25 g - perfekt til små og store idéer. Uendelige muligheder - smykker, accessories og dekorative genstande til hjemmet. Sådan gør du: Form dine figurer, bag dem i ovnen ved 110 grader i 30 min - og nyd dine unikke kreationer!

Produktspecifikationer

Mærke: Staedtler
Kategori: Hobby artikler
Artikel nr.: 8023 C12-2
EAN: 4007817053416
Varenr.: 2979182
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Fimo Ler - Soft - Ler Til Ovn Sæt - 12 Brilliant Farver
99,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Staedtler FIMO Modellervoks - Soft - 12x25 g - Brilliant
134,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Modellervoks FIMO®-soft Staedtler® ass. farver - (12 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Modellervoks FIMO®-soft Staedtler® ass. farver - (12 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK70 kr109 krKøb
2Proshop DK70 kr109 krKøb
3Gucca.dk99,95 kr99,95 krKøb
4Kids-world.dk134,95 kr134,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Modellervoks FIMO®-soft Staedtler® ass. farver - (12 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Modellervoks FIMO®-soft Staedtler® ass. farver - (12 stk.) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 66 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 80 kr.

Den nuværende pris på 70 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Modellervoks FIMO®-soft Staedtler® ass. farver - (12 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Modellervoks FIMO®-soft Staedtler® ass. farver - (12 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 202670 kr24 kr (26%)
18. apr. 202694 kr1 kr (1%)
8. apr. 202695 kr25 kr (36%)
5. feb. 202670 kr7 kr (9%)
19. jan. 202677 kr18 kr (19%)
13. jan. 202695 kr15 kr (19%)
9. jan. 202680 kr3 kr (4%)
7. dec. 202577 kr3 kr (4%)
5. dec. 202580 kr14 kr (21%)
4. dec. 202566 kr11 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret