Gå til hovedindhold

Staedtler Fimo - Selvhærdende Ler - Air - Hvid - 500 G

StaedtlerHåndarbejde og hobbyEAN: 4006608806484
Pris fra 21 krtil 45 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 24 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fimo - Selvhærdende Ler - Air - Hvid - 500 G og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 21 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Staedtler FIMO Air modeller 500G Hvid
21 kr
Til butik
Staedtler FIMO Air modeller 500G Hvid billede

Produktinformation

FIMO Air lufttørrende modellervoks er ideel til kunst, fritid og hobby samt til undervisning i skoler og børnehaver. Klar til brug - Skal lufttørres og ikke i ovnen. Klæber ikke og er behageligt at arbejde med. Neutral lugt. Indeholder minimum 95% naturlige stoffer. Folieemballage forhindrer udtørring. FIMO Air kan files, slibes, bores, males og lakeres når det er hærdet. 500 g - Hvid.

Produktspecifikationer

Mærke: Staedtler
Kategori: Hobby artikler
Artikel nr.: 8100-0
EAN: 4006608806484
Varenr.: 3104748
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Staedtler® FIMO AIR 500g hvid
24,34 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Staedtler FIMO Modellervoks - 500g - Hvid
29,95 kr
Til butik
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
FIMO ® Air , hvid, 500g/ 1 pk.
-23%32,95 kr
Før 42,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Fimo - Selvhærdende Ler - Air - Hvid - 500 G
39,95 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
FIMO® Air Basic, white, 500g
45 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fimo - Selvhærdende Ler - Air - Hvid - 500 G koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fimo - Selvhærdende Ler - Air - Hvid - 500 G koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK21 kr60 krKøb
2CS MEGASTORE DK24,34 kr63,34 krKøb
3Kids-world.dk29,95 kr29,95 krKøb
4Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby32,95 kr32,95 krKøb
5Gucca.dk39,95 kr39,95 krKøb
6Nova Nordic A/S45 kr45 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fimo - Selvhærdende Ler - Air - Hvid - 500 G

PriceData har fulgt prisen på Fimo - Selvhærdende Ler - Air - Hvid - 500 G i 178 dage. Laveste pris i perioden er 20 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 24 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 22 kr.

Den nuværende pris på 21 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Fimo - Selvhærdende Ler - Air - Hvid - 500 G. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Fimo - Selvhærdende Ler - Air - Hvid - 500 G de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202621 kr1 kr (5%)
17. maj 202622 kr1 kr (5%)
15. maj 202621 kr1 kr (5%)
16. apr. 202622 kr1 kr (5%)
9. apr. 202621 kr1 kr (5%)
21. feb. 202620 kr4 kr (17%)
17. jan. 202624 kr4 kr (20%)
14. jan. 202620 kr2 kr (9%)
13. jan. 202622 kr2 kr (10%)
12. jan. 202620 kr2 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret