Gå til hovedindhold

Samsung EF-RS936 - Bagsidecover til mobiltelefon - grov - sort - for Galaxy S25+

SamsungMobiltelefon – coversEAN: 8806095971926
Pris fra 49 krtil 228 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 179 kr (79% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Samsung EF-RS936 - Bagsidecover til mobiltelefon - grov - sort - for Galaxy S25+ og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung EF-RS936 Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S25+
49 kr
Til butik
Samsung EF-RS936 Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S25+ billede

Produktinformation

Samsung EF-RS936 - Bagsidecover til mobiltelefon - grov - sort - for Galaxy S25+

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: EF-RS936CBEGWW
EAN: 8806095971926
Varenr.: 1003029804
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilcover Samsung EF-RS936 - beskyttelsescover til Galaxy S25+, sort
-64%69 kr
Før 190 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mobilcover Samsung EF-RS936 - beskyttelsescover til Galaxy S25+, sort billede

Produktinformation

Samsung EF-RS936 - Bagsidecover til mobiltelefon - grov - sort - for Galaxy S25+Samsung EF-RS936 beskyttelsescover giver beskyttelse til din mobiltelefon og kombinerer stil med funktionalitet. Dette robuste etui er designet som et bagcover og har hævede kanter og polstring for at beskytte mod fald og stød. Med en maksimal stødmodstandshøjde på 1,2 m kan brugerne være sikre på, at deres enhed er godt beskyttet under forskellige forhold. Desuden er etuiet fremstillet af biobaseret materiale, hvilket bidrager til et mere bæredygtigt valg med 9 % genanvendt indhold. Den er bygget til at opfylde UL- og MIL-STD-810H-standarder og sikrer pålidelighed og holdbarhed til daglig brug.GenereltFarve: SortGrov: JaProduktgenbrugt indhold: 9 % - fremstillet af biobaseret materialeBæretaskeAnbefalet brug: Til mobiltelefonBeskyttelse: DropbeskyttelseEgenskaber: Hævede kanter, polstretMaks. højde for stødmodstand: 1.2 mOmslagstype: BagsidecoverOverensstemmelsesstandarder: MIL-STD-810H, ULType: BeskyttelsescoverOplysninger om kompatibilitetDesignet for: Samsung Galaxy S25+...

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobilcovers
Vægt: 0.07g
EAN: 8806095971926
Varenr.: 1862698
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung EF-RS936 Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S25+
69 kr
Til butik
Samsung EF-RS936 Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S25+ billede

Produktinformation

Samsung EF-RS936 Beskyttelsescover - Sort Giv din Samsung Galaxy S25 det ultimative beskyttelse med Samsung EF-RS936 Beskyttelsescover i stilfuld sort. Dette cover er designet til at passe perfekt til din smartphone og beskytter mod dagligdagens slid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobilcovers & Etuier
EAN: 8806095971926
Varenr.: 109303
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung EF-RS936 - Bagsidecover til mobiltelefon - grov - sort - for Galaxy S25+
86 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S25+ Rugged Case - Black
87 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilcover Samsung EF-RS936 - beskyttelsescover til Galaxy S25+, sort
-58%89 kr
Før 210 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung Galaxy S25+ Rugged Case - Black
228 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung EF-RS936 - Bagsidecover til mobiltelefon - grov - sort - for Galaxy S25+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung EF-RS936 - Bagsidecover til mobiltelefon - grov - sort - for Galaxy S25+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK49 kr49 krKøb
2Boligcenter DK69 kr69 krKøb
3Ultrashop69 kr69 krKøb
4CS MEGASTORE DK86 kr125 krKøb
5Proshop DK87 kr126 krKøb
6Vivas DK89 kr158 krKøb
7Teknikproffset DK228 kr277 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung EF-RS936 - Bagsidecover til mobiltelefon - grov - sort - for Galaxy S25+

PriceData har fulgt prisen på Samsung EF-RS936 - Bagsidecover til mobiltelefon - grov - sort - for Galaxy S25+ i 177 dage. Laveste pris i perioden er 49 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 172 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 118 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 42 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Samsung EF-RS936 - Bagsidecover til mobiltelefon - grov - sort - for Galaxy S25+. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Samsung EF-RS936 - Bagsidecover til mobiltelefon - grov - sort - for Galaxy S25+ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. apr. 202649 kr1 kr (2%)
19. apr. 202650 kr2 kr (4%)
11. apr. 202652 kr1 kr (2%)
5. apr. 202653 kr20 kr (27%)
29. mar. 202673 kr2 kr (3%)
22. mar. 202675 kr3 kr (4%)
14. mar. 202678 kr2 kr (3%)
7. mar. 202680 kr3 kr (4%)
28. feb. 202683 kr2 kr (2%)
26. feb. 202685 kr27 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret