Gå til hovedindhold

Samsung Galaxy A16 Card Slot Case -beskyttelsesetui, sort Dette beskyttelsesetui

SamsungMobiltelefon – coversEAN: 8806095811826
Pris fra 111 krtil 149 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 38 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 81 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Samsung Galaxy A16 Card Slot Case -beskyttelsesetui, sort Dette beskyttelsesetui og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 111 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung EF-OA166TBEGWW Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy A16, A16 5G
111 kr
Til butik
Samsung EF-OA166TBEGWW Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy A16, A16 5G billede

Produktinformation

Samsung EF-OA166 - Bagsidecover til mobiltelefon - TPU-gummi - sort - for Galaxy A16, A16 5G

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: EF-OA166TBEGWW
EAN: 8806095811826
Varenr.: 1002511887
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy A16 Card Slot Case - Black
112 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilcover Samsung Galaxy A16/A16 5G - sort TPU med kortholder
-7%129 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mobilcover Samsung Galaxy A16/A16 5G - sort TPU med kortholder billede

Produktinformation

Samsung EF-OA166 - Bagsidecover til mobiltelefon - TPU-gummi - sort - for Galaxy A16, A16 5GGenereltBredde: 8.18 cmDybde: 1.12 cmFarve: SortHøjde: 16.78 cmMateriale: TPU-gummiVægt: 35 gBæretaskeAnbefalet brug: Til mobiltelefonEkstra rum: KortholderOmslagstype: BagsidecoverType: BeskyttelsescoverOplysninger om kompatibilitetDesignet for: Samsung Galaxy A16, A16 5G...

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobilcovers
Vægt: 0.05g
EAN: 8806095811826
Varenr.: 1809865
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung Galaxy A16 Card Slot Case -beskyttelsesetui, sort Dette beskyttelsesetui
130 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung EF-OA166TBEGWW Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy A16, A16 5G
139 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilcover Samsung Galaxy A16/A16 5G - sort TPU med kortholder
-6%149 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy A16 Card Slot Case -beskyttelsesetui, sort Dette beskyttelsesetui koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy A16 Card Slot Case -beskyttelsesetui, sort Dette beskyttelsesetui koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK111 kr111 krKøb
2Proshop DK112 kr151 krKøb
3Boligcenter DK129 kr129 krKøb
4Teknikproffset DK130 kr179 krKøb
5Ultrashop139 kr139 krKøb
6Vivas DK149 kr218 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Galaxy A16 Card Slot Case -beskyttelsesetui, sort Dette beskyttelsesetui

PriceData har fulgt prisen på Samsung Galaxy A16 Card Slot Case -beskyttelsesetui, sort Dette beskyttelsesetui i 184 dage. Laveste pris i perioden er 81 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 148 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 103 kr.

Den nuværende pris på 111 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Samsung Galaxy A16 Card Slot Case -beskyttelsesetui, sort Dette beskyttelsesetui. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Samsung Galaxy A16 Card Slot Case -beskyttelsesetui, sort Dette beskyttelsesetui de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026111 kr9 kr (9%)
22. maj 2026102 kr10 kr (9%)
21. maj 2026112 kr9 kr (7%)
20. maj 2026121 kr19 kr (19%)
12. maj 2026102 kr7 kr (6%)
11. apr. 2026109 kr1 kr (1%)
10. apr. 2026108 kr31 kr (22%)
8. apr. 2026139 kr9 kr (6%)
7. apr. 2026148 kr28 kr (23%)
1. apr. 2026120 kr11 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret