Gå til hovedindhold

NO NAME Mitel 622dt Ekstra trådløst håndsæt Ingen nummervisning Sort

NO NAMEEAN: 7109806197006
Pris fra 1.535 krtil 1.919 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 384 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.524 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Mitel 622dt Ekstra trådløst håndsæt Ingen nummervisning Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1535 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Mitel 622dt Ekstra trådløst håndsæt Ingen nummervisning Sort
1.535 kr
Til butik
Mitel 622dt Ekstra trådløst håndsæt Ingen nummervisning Sort billede

Produktinformation

Mitel 622dt - Ekstra trådløst håndsæt - DECT\\GAP

Produktspecifikationer

Mærke: Mitel
Artikel nr.: 50008372
EAN: 7109806197006
Varenr.: 1000640329
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mitel 622dt DECT/GAP trådløs håndsæt
-5%1.899 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mitel 622dt DECT/GAP trådløs håndsæt billede

Produktinformation

Funktionel DECT-håndsæt til fastnettelefoniMitel 622dt er et trådløst DECT/GAP-håndsæt, der giver dig frihed til at tale uden ledninger i hverdagen. Det passer godt til kontor, butik og hjem, hvor du ønsker stabil fastnettelefoni med enkel betjening. Den kompakte telefon har farvedisplay og tydelige taster, så du nemt kan navigere i menuer og foretage opkald.Brugervenlig i dagligdagenHåndsættet har klassisk numerisk tastatur, funktionsknapper til opkald, lydstyrke og navigation samt en klar skærm, der viser kontakt- og opkaldsoplysninger. DECT/GAP betyder, at det kan bruges som trådløs telefon med kompatible baser i mange miljøer.Type: Trådløs DECT/GAP-håndsætSkærm: FarvedisplayBetjening: Numerisk tastatur og navigationsknapperModel: 622dtSerie/brand: Mitel...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Fastnettelefoner
Vægt: 0.25g
EAN: 7109806197006
Varenr.: 2064198
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mitel 622dt DECT/GAP trådløs håndsæt
-5%1.919 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mitel 622dt DECT/GAP trådløs håndsæt billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Fastnettelefoner
Vægt: 0.25g
EAN: 7109806197006
Varenr.: 2064198

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mitel 622dt Ekstra trådløst håndsæt Ingen nummervisning Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mitel 622dt Ekstra trådløst håndsæt Ingen nummervisning Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.535 kr1.535 krKøb
2Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
3Vivas DK1.919 kr1.998 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mitel 622dt Ekstra trådløst håndsæt Ingen nummervisning Sort

PriceData har fulgt prisen på Mitel 622dt Ekstra trådløst håndsæt Ingen nummervisning Sort i 170 dage. Laveste pris i perioden er 1.524 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 1.594 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.549 kr.

Den nuværende pris på 1.535 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Mitel 622dt Ekstra trådløst håndsæt Ingen nummervisning Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Mitel 622dt Ekstra trådløst håndsæt Ingen nummervisning Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 20261.535 kr11 kr (1%)
30. apr. 20261.524 kr15 kr (1%)
27. apr. 20261.539 kr6 kr (0%)
20. mar. 20261.545 kr8 kr (1%)
27. feb. 20261.553 kr26 kr (2%)
24. feb. 20261.527 kr23 kr (1%)
28. jan. 20261.550 kr10 kr (1%)
11. jan. 20261.560 kr20 kr (1%)
10. jan. 20261.580 kr14 kr (1%)
8. jan. 20261.594 kr61 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret