Gå til hovedindhold

Scan Products Mita 1F midtertilslutning, 1 fase, skinnetilbehr, hvid, IK10, IP20

Scan ProductsLamperEAN: 5713080142168
Pris fra 74 krtil 102 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 28 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 73 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Mita 1F midtertilslutning, 1 fase, skinnetilbehr, hvid, IK10, IP20 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 74 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Scan Products Mita 1F midtertilslutning, hvid
-4%74 kr
Før 77 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Scan Products Mita 1F midtertilslutning, hvid billede

Produktinformation

Denne midtertilslutning er en del af det 1-fasede skinnesystem fra Scan Products. Skinnesystemet er især velegnet til butikker eller større belysningsanlæg. Systemet kan dog også sagtens bruges i privaten. Med en 1-faset skinnesystem kan du lave én tændin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Monteringstilbehør
Farve: white
Størrelse: 35x18x94 mm
EAN: 5713080142168
Varenr.: 6645100343
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Mita 1F Midtertilslutning, Hvid
80 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mita 1F Midtertilslutning 1 fase skinnetilbehør Hvid IK10 IP20
82 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Mita 1F midtertilslutning, hvid
85 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Mita 1F midtertilslutning, hvid
88 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Mita 1F midtertilslutning, hvid
88 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Mita 1F midtertilslutning, 1 fase, skinnetilbehr, hvid, IK10, IP20
92,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Mita 1F midtertilslutning, hvid
99 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Scan Products 14216 - Mita midtertilslutningsstykke 1-faset, hvid
102 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mita 1F midtertilslutning, 1 fase, skinnetilbehr, hvid, IK10, IP20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mita 1F midtertilslutning, 1 fase, skinnetilbehr, hvid, IK10, IP20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl74 kr74 krKøb
2Proshop DK80 kr119 krKøb
3CS MEGASTORE DK82 kr121 krKøb
4Greenline85 kr85 krKøb
5LampeGuru.dk88 kr88 krKøb
6LavprisVVS88 kr88 krKøb
7WATTOO.DK92,5 kr92,5 krKøb
8BilligVVS DK99 kr99 krKøb
9Elvvs.dk102 kr102 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mita 1F midtertilslutning, 1 fase, skinnetilbehr, hvid, IK10, IP20

PriceData har fulgt prisen på Mita 1F midtertilslutning, 1 fase, skinnetilbehr, hvid, IK10, IP20 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 73 kr (registreret d. 25. marts 2026), højeste er 80 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 78 kr.

Den nuværende pris på 74 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Mita 1F midtertilslutning, 1 fase, skinnetilbehr, hvid, IK10, IP20. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Mita 1F midtertilslutning, 1 fase, skinnetilbehr, hvid, IK10, IP20 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202674 kr6 kr (8%)
3. maj 202680 kr3 kr (4%)
24. apr. 202677 kr3 kr (4%)
23. apr. 202680 kr3 kr (4%)
3. apr. 202677 kr3 kr (4%)
31. mar. 202680 kr7 kr (10%)
30. mar. 202673 kr7 kr (9%)
27. mar. 202680 kr7 kr (10%)
25. mar. 202673 kr7 kr (9%)
3. mar. 202680 kr4 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret