Gå til hovedindhold

Scan Products Mita 1F LED CCT Flimmerfri 4.8W 2700-3000K Ra90 400/420lm, Hvid

Scan ProductsLamperEAN: 5713080140171
Pris fra 197 krtil 225 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 28 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 170 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Scan Products Mita 1F LED CCT Flimmerfri 4.8W 2700-3000K Ra90 400/420lm, Hvid og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 197 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mita 1F LED CCT 1 fase skinnespot GU10 Hvid 2700K/3000K 400/420lm 4,8W
197 kr
Til butik
Mita 1F LED CCT 1 fase skinnespot GU10 Hvid 2700K/3000K 400/420lm 4,8W billede

Produktspecifikationer

Kategori: Spot belysning
Farve: 1
Artikel nr.: 10459416
EAN: 5713080140171
Varenr.: 21893796
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Mita 1F LED CCT Flimmerfri 4.8W 2700-3000K Ra90 400/420lm, Hvid
197 kr
Til butik
Scan Products Mita 1F LED CCT Flimmerfri 4.8W 2700-3000K Ra90 400/420lm, Hvid billede

Produktinformation

Mita 1F skinnespots er udført i et stilrent og tidsløst design, som bl.a. kan anvendes i hjemmet. Kan dæmpes med de gængse lysdæmpere på markedet. Mulighed for at skifte imellem 2700K og 3000K vha. lille switch på fronten. Mita 1F skinnespots leveres med en universaladapter, som passer til de gængse 1F skinnesystemer.

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper
Artikel nr.: 14017
EAN: 5713080140171
Varenr.: 3279342
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Mita 1F LED CCT 1 fase skinnespot GU10 Hvid 2700K/3000K 400/420lm 4,8W
205,03 kr
Til butik
Mita 1F LED CCT 1 fase skinnespot GU10 Hvid 2700K/3000K 400/420lm 4,8W billede

Produktinformation

Mita 1F skinnespots er udført i et stilrent og tidsløst design, som bl.a. kan anvendes i hjemmet. Mita 1F skinnespots, leveres med og uden afskærmning, samt med en universaladapter, som passer til de gængse 1F skinnesystemer.Skærmen kan nemt adskilles ada...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Fatninger
EAN: 5713080140171
Varenr.: 15842008006991
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Mita 1F LED CCT 1-faset skinnespot GU10, hvid, 2700K/3000K, 400/420lm, 4,8W
208 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Mita 1F skinnespot, Ø5,5 cm, 2700K/3000K, hvid
215 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Mita 1F skinnespot, Ø5,5 cm, 2700K/3000K, hvid
219 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Mita 1F skinnespot, Ø5,5 cm, 2700K/3000K, hvid
219 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Mita 1F skinnespot, Ø5,5 cm, 2700K/3000K, hvid
225 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products Mita 1F LED CCT Flimmerfri 4.8W 2700-3000K Ra90 400/420lm, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products Mita 1F LED CCT Flimmerfri 4.8W 2700-3000K Ra90 400/420lm, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK197 kr236 krKøb
2Proshop DK197 kr236 krKøb
3EL-GROSSISTEN205,03 kr205,03 krKøb
4WATTOO.DK208 kr208 krKøb
5Greenline215 kr215 krKøb
6LampeGuru.dk219 kr219 krKøb
7LavprisVVS219 kr219 krKøb
8BilligVVS DK225 kr225 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Scan Products Mita 1F LED CCT Flimmerfri 4.8W 2700-3000K Ra90 400/420lm, Hvid

PriceData har fulgt prisen på Scan Products Mita 1F LED CCT Flimmerfri 4.8W 2700-3000K Ra90 400/420lm, Hvid i 183 dage. Laveste pris i perioden er 170 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 197 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 183 kr.

Den nuværende pris på 197 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Scan Products Mita 1F LED CCT Flimmerfri 4.8W 2700-3000K Ra90 400/420lm, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Scan Products Mita 1F LED CCT Flimmerfri 4.8W 2700-3000K Ra90 400/420lm, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026197 kr1 kr (1%)
5. maj 2026196 kr8 kr (4%)
11. apr. 2026188 kr4 kr (2%)
3. apr. 2026184 kr14 kr (8%)
11. mar. 2026170 kr4 kr (2%)
25. jan. 2026174 kr10 kr (5%)
16. jan. 2026184 kr1 kr (1%)
12. dec. 2025183 kr2 kr (1%)
11. dec. 2025185 kr8 kr (5%)
9. dec. 2025177 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret