Gå til hovedindhold

Mirka Polarshine Liquid nano voks 500 ml - 1602093

MirkaVoksEAN: 6416868906363
Pris fra 271 krtil 352 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 81 kr (23% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 223 kr 30. maj

Sammenlign priser på Mirka Polarshine Liquid nano voks 500 ml - 1602093 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 271 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Mirka Polarshine Liquid nano voks 500 ml
-23%271 kr
Før 352 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mirka Polarshine Liquid nano voks 500 ml billede

Produktinformation

Polarshine Liquid Wax er en flydende voks, designet til hurtig og nem forsegling af polerede overflader.

Produktspecifikationer

Mærke: Mirka
Kategori: Mirka
EAN: 6416868906363
Varenr.: 53936189702473
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Mirka Polarshine Liquid nano vax 500 ml
300 kr
Til butik
Mirka Polarshine Liquid nano vax 500 ml billede

Produktinformation

Polarshine Liquid Wax er en flydende voks, designet til hurtig og nem forsegling af polerede overflader.213680 - Mirka Polarshine liquid nano voks 1 LIndhold: 1000 ml213666 - Mirka Polarshine Liquid nano voks 500 mlIndhold: 500 ml

Produktspecifikationer

Mærke: Mirka
Kategori: Voks
Artikel nr.: 1602093
EAN: 6416868906363
Varenr.: 213666
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Mirka Polarshine Liquid nano voks 500 ml - 1602093
352 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mirka Polarshine Liquid nano voks 500 ml - 1602093 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mirka Polarshine Liquid nano voks 500 ml - 1602093 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk271 kr271 krKøb
2Watski DK300 kr300 krKøb
3Anyparts352 kr352 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mirka Polarshine Liquid nano voks 500 ml - 1602093

PriceData har fulgt prisen på Mirka Polarshine Liquid nano voks 500 ml - 1602093 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 223 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 320 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 273 kr.

Den nuværende pris på 271 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Mirka Polarshine Liquid nano voks 500 ml - 1602093. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Mirka Polarshine Liquid nano voks 500 ml - 1602093 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026271 kr48 kr (22%)
30. maj 2026223 kr31 kr (12%)
25. maj 2026254 kr
12. maj 2026253,2 kr46,8 kr (16%)
11. maj 2026300 kr46,8 kr (18%)
8. maj 2026253,2 kr46,8 kr (16%)
7. maj 2026300 kr21,48 kr (8%)
5. maj 2026278,52 kr16,88 kr (6%)
4. maj 2026261,64 kr38,36 kr (13%)
3. maj 2026300 kr38,36 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret