Gå til hovedindhold

Mirka Polarshine liquid nano voks 1 L - 1602143

MirkaVoksEAN: 6416868928150
Pris fra 373 krtil 485 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 112 kr (23% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 307 kr 30. maj

Sammenlign priser på Mirka Polarshine liquid nano voks 1 L - 1602143 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 373 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Mirka Polarshine liquid nano voks 1 L
-23%373 kr
Før 485 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mirka Polarshine liquid nano voks 1 L billede

Produktinformation

Polarshine Liquid Wax er en flydende voks, designet til hurtig og nem forsegling af polerede overflader.

Produktspecifikationer

Mærke: Mirka
Kategori: Mirka
EAN: 6416868928150
Varenr.: 53935840100681
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Mirka Polarshine liquid nano vax 1L
400 kr
Til butik
Mirka Polarshine liquid nano vax 1L billede

Produktinformation

Polarshine Liquid Wax er en flydende voks, designet til hurtig og nem forsegling af polerede overflader.213680 - Mirka Polarshine liquid nano voks 1 LIndhold: 1000 ml213666 - Mirka Polarshine Liquid nano voks 500 mlIndhold: 500 ml

Produktspecifikationer

Mærke: Mirka
Kategori: Voks
Artikel nr.: 1602143
EAN: 6416868928150
Varenr.: 213680
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Mirka Polarshine liquid nano voks 1 L - 1602143
485 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mirka Polarshine liquid nano voks 1 L - 1602143 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mirka Polarshine liquid nano voks 1 L - 1602143 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk373 kr373 krKøb
2Watski DK400 kr400 krKøb
3Anyparts485 kr485 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mirka Polarshine liquid nano voks 1 L - 1602143

PriceData har fulgt prisen på Mirka Polarshine liquid nano voks 1 L - 1602143 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 307 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 434 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 370 kr.

Den nuværende pris på 373 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Mirka Polarshine liquid nano voks 1 L - 1602143. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Mirka Polarshine liquid nano voks 1 L - 1602143 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026373 kr66 kr (21%)
30. maj 2026307 kr43 kr (12%)
22. maj 2026350 kr
12. maj 2026349,2 kr50,8 kr (13%)
11. maj 2026400 kr50,8 kr (15%)
8. maj 2026349,2 kr50,8 kr (13%)
6. maj 2026400 kr15,88 kr (4%)
5. maj 2026384,12 kr23,28 kr (6%)
4. maj 2026360,84 kr39,16 kr (10%)
3. maj 2026400 kr39,16 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret