Gå til hovedindhold

Mirano bærbar bordlampe Støvet Rosa Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm

NordluxLamperEAN: 5704924024627
Pris fra 429 krtil 506 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 77 kr (15% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 379 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Mirano bærbar bordlampe Støvet Rosa Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 429 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Mirano Portable batteri-/ bordlampe, støvet rosa
-28%429 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mirano Portable batteri-/ bordlampe, støvet rosa billede

Produktinformation

Nordlux Mirano Portable batterilampe/bordlampe, støvet rosa - designet af Nordlux Den genopladelige batterilampe Mirano er dæmpbar i tre trin med Moodmaker™, så lyset kan tilpasses den ønskede stemning. Den transportable bordlampe er nem at tage med sig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Nordlux
EAN: 5704924024627
Varenr.: 2512505057
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mirano bærbar bordlampe Støvet Rosa Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm
-26%444 kr
Før 600 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mirano bærbar bordlampe Støvet Rosa Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm billede

Produktinformation

Mirano Portable bordlampe Dusty Pink fra Nordlux er den perfekte kombination af elegance og funktionalitet. Denne lille, bærbare bordlampe fra Nordlux er designet med et feminint touch, der giver ethvert rum et strejf af stil. Med sin kompakte størrelse på 29 cm i højden og 20 cm i diameter passer den perfekt på en hylde, en bogreol eller i områder med begrænset plads. Lampen er fremstillet af metal og glas og fås i farverne messing, klar og lyserød, hvilket giver den en harmonisk og moderne æstetik. Mirano-lampen er udstyret med en praktisk kontakt, hvor du kan indstille lyset i tre trin for at skabe den perfekte stemning til enhver lejlighed. Med det medfølgende USB-kabel kan lampen nemt oplades, så du altid har lys, hvor du har brug for det. Gør dit hjem endnu mere indbydende med denne stilfulde bordlampe.

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Bordlamper
Materiale: Metal
Artikel nr.: 2512505057
EAN: 5704924024627
Varenr.: 70039406
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Mirano genopladelig bordlampe, lyserød
459 kr
Til butik
Nordlux Mirano genopladelig bordlampe, lyserød billede

Produktinformation

Tag din bordlampe med rundt Mirano genopladelig bordlampe bringer et elegant og retro-inspireret design til bordet. Den transportable lampe giver dig friheden til at placere din belysning præcis, hvor du har brug for det, uden at være afhængig af stik ell...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Lampetyper
Farve: Lyserød
EAN: 5704924024627
Varenr.: 4248024624
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Mirano genopladelig bordlampe, lyserød
489 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Mirano Portable bordlampe, støvet rosa
506 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mirano bærbar bordlampe Støvet Rosa Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mirano bærbar bordlampe Støvet Rosa Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk429 kr429 krKøb
2Lampemesteren DK444 kr473 krKøb
3LampeGuru.dk459 kr459 krKøb
4Greenline489 kr489 krKøb
5Proshop DK506 kr545 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mirano bærbar bordlampe Støvet Rosa Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm

PriceData har fulgt prisen på Mirano bærbar bordlampe Støvet Rosa Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm i 167 dage. Laveste pris i perioden er 379 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 431 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 414 kr.

Den nuværende pris på 429 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Mirano bærbar bordlampe Støvet Rosa Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Mirano bærbar bordlampe Støvet Rosa Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026429 kr24 kr (6%)
17. maj 2026405 kr24 kr (6%)
16. maj 2026429 kr24 kr (6%)
3. maj 2026405 kr24 kr (6%)
2. maj 2026429 kr24 kr (6%)
21. apr. 2026405 kr4 kr (1%)
19. apr. 2026409 kr4 kr (1%)
18. apr. 2026405 kr4 kr (1%)
13. apr. 2026409 kr30 kr (8%)
30. mar. 2026379 kr50 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret