Gå til hovedindhold

Minymo Baby Rib Sock m. Abs (2-pack) - Light Grey - 15/18

MinymoSokkerEAN: 5713438182662
Pris fra 65 krtil 79,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 14,95 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 55,97 kr 23. apr.

Sammenlign priser på Baby Rib Sock m. Abs (2-pack) - Light Grey - 15/18 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 65 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dansk - vi klæ´r familien på
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Minymo Baby Strømper - Light Grey Melange - 15/18
65 kr
Til butik
Minymo Baby Strømper - Light Grey Melange - 15/18 billede

Produktinformation

Minymo 2-pak med skridsikre strømper til de mindste. Strømperne har skridsikker bund samt gummi dutter på oversiden af foden, som gør det nemmere for barnet at stå fast, når det skal lære at kravle og gå.

Produktspecifikationer

Mærke: Minymo
Kategori: Strømper
Farve: Light Grey Melange
Størrelse: 15/18
EAN: 5713438182662
Varenr.: 1013473-light-grey-melange-116
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Minymo Strømper - Rib - 2-pak - Light Grey Melange
79,95 kr
Til butik
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Baby Rib Sock m. Abs (2-pack) - Light Grey - 15/18
79,95 kr
Til butik
Baby Rib Sock m. Abs (2-pack) - Light Grey - 15/18 billede

Produktinformation

2-pak med babysokker med ribkant omkring anklerne og skridsikre prikker på fodsålen og tæerne. Blød tå uden sømme eller generende syninger. Certificeret i henhold til OEKO-TEX ® STANDARD 100, certifikatnr. 2276-364 DTI.

Produktspecifikationer

Mærke: Minymo
Kategori: Undertøj & sokker
EAN: 5713438182662
Varenr.: shopify_ZZ_15880541176181_57210186629493

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Baby Rib Sock m. Abs (2-pack) - Light Grey - 15/18 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Baby Rib Sock m. Abs (2-pack) - Light Grey - 15/18 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dansk - vi klæ´r familien på65 kr65 krKøb
2Kids-world.dk79,95 kr79,95 krKøb
3KÆRE BØRN - Alt til dit barn79,95 kr79,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Baby Rib Sock m. Abs (2-pack) - Light Grey - 15/18

PriceData har fulgt prisen på Baby Rib Sock m. Abs (2-pack) - Light Grey - 15/18 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 55,97 kr (registreret d. 23. april 2026), højeste er 79,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 70 kr.

Den nuværende pris på 65 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Baby Rib Sock m. Abs (2-pack) - Light Grey - 15/18. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Baby Rib Sock m. Abs (2-pack) - Light Grey - 15/18 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202665 kr14,95 kr (19%)
21. maj 202679,95 kr14,95 kr (23%)
14. maj 202665 kr14,95 kr (19%)
13. maj 202679,95 kr14,95 kr (23%)
29. apr. 202665 kr14,95 kr (19%)
28. apr. 202679,95 kr14,95 kr (23%)
24. apr. 202665 kr9,03 kr (16%)
23. apr. 202655,97 kr9,03 kr (14%)
21. apr. 202665 kr14,95 kr (19%)
20. apr. 202679,95 kr14,95 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret