Gå til hovedindhold

Paladone Minecraft - Light Bar - Lampe Til Børn - 2 Stk. Med Fjernbetjening

PaladoneSamleobjekterEAN: 5056577743111
Pris fra 191 krtil 268 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 77 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Minecraft - Light Bar - Lampe Til Børn - 2 Stk. Med Fjernbetjening og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 191 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Paladone - Minecraft Light Bar Set - Lampe
191 kr
Til butik
Paladone - Minecraft Light Bar Set - Lampe billede

Produktinformation

Bring dynamisk belysning til dit hjem med disse Minecraft Light Bars. Skab din egen fordybende atmosfære til dit skrivebord, spilleområde eller tv-setup. - Inkluderer musikreaktiv, farvefase- og farvevalgstilstande - Sæt med to 25 cm (9,8") høje RGB-lysbjælker med en fjernbetjening - Officielt licenseret Minecraft-produkt - Drevet af tilsluttet USB-kabel (fjernbetjeningen kræver 2x AAA-batterier)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Paladone
Kategori: Merchandise
Artikel nr.: PP13889MCF
EAN: 5056577743111
Varenr.: 3290442
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Minecraft Creeper Lysbarer - Pakke med 2 Lampe - GEEKD.dk
-23%229 kr
Før 296 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Minecraft Creeper Lysbarer - Pakke med 2 Lampe - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Oplev en episk Minecraft-atmosfære med disse Creeper lysbarer! Pakken indeholder 2 lysbarer, der kan justeres både vertikalt og horisontalt. Lysene kommer med en fjernbetjening, som giver dig mulighed for at skifte farver eller indstille dem til at reager...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PALADONE
Kategori: Bordampe
EAN: 5056577743111
Varenr.: 49334343369040
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Minecraft - Light Bar - Lampe Til Børn - 2 Stk. Med Fjernbetjening
229,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Paladone Minecraft Light Bar sæt af 2 med fjernbetjening
268 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Minecraft - Light Bar - Lampe Til Børn - 2 Stk. Med Fjernbetjening koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Minecraft - Light Bar - Lampe Til Børn - 2 Stk. Med Fjernbetjening koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK191 kr230 krKøb
2Geekd229 kr229 krKøb
3Gucca.dk229,95 kr229,95 krKøb
4Teknikproffset DK268 kr317 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Minecraft - Light Bar - Lampe Til Børn - 2 Stk. Med Fjernbetjening

PriceData har fulgt prisen på Minecraft - Light Bar - Lampe Til Børn - 2 Stk. Med Fjernbetjening i 179 dage. Laveste pris i perioden er 191 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 296 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 222 kr.

Den nuværende pris på 191 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Minecraft - Light Bar - Lampe Til Børn - 2 Stk. Med Fjernbetjening. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Minecraft - Light Bar - Lampe Til Børn - 2 Stk. Med Fjernbetjening de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026191 kr10 kr (5%)
18. maj 2026201 kr10 kr (5%)
17. maj 2026211 kr10 kr (5%)
6. maj 2026221 kr8 kr (3%)
5. maj 2026229 kr8 kr (4%)
2. maj 2026221 kr8 kr (3%)
8. apr. 2026229 kr
31. mar. 2026229,95 kr
25. mar. 2026229 kr
17. mar. 2026229,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret