Gå til hovedindhold

Milwaukee M18 Fuel FIW2F12-0 slagnøgle, u. batteri

MilwaukeeLegetøjEAN: 4058546512187
Pris fra 1.872,5 krtil 2.905 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.032,5 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.362 kr 13. maj

Sammenlign priser på Milwaukee M18 Fuel FIW2F12-0 slagnøgle, u. batteri og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1872.5 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Milwaukee 1/2" Slagnøgle M18 FIW2F12-0
1.872,5 kr
Til butik
Milwaukee 1/2" Slagnøgle M18 FIW2F12-0 billede

Produktinformation

Milwaukee 1/2" Slagnøgle M18 FIW2F12-0 er en kompakt og kraftfuld akku-slagnøgle, udviklet til opgaver, hvor høj ydeevne og præcision er afgørende. Med et imponerende moment på op til 339 Nm leverer den effektiv kraft under belastning og klarer nemt

Produktspecifikationer

Mærke: Milwaukee
Kategori: Slagnøgler
EAN: 4058546512187
Varenr.: 19309700
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Milwaukee M18 Fuel FIW2F12-0 slagnøgle, u. batteri
2.099 kr
Til butik
Milwaukee M18 Fuel FIW2F12-0 slagnøgle, u. batteri billede

Produktinformation

"Milwaukee M18 FIW2F12 kompakt slag­nøgle præcis kraft med friktionsring Milwaukee M18 FIW2F12 er en kompakt og effektiv ½"" slag­nøgle fra Fuelserien, optimeret til at levere høj momentstyrke med minimal vibration. Med sin friktionsring k

Produktspecifikationer

Mærke: Milwaukee
Kategori: El- & Akku værktøj
EAN: 4058546512187
Varenr.: 881416780
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Akku Slagskruenøgle M18 FIW2F12-0
2.195 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Slagnøgle 1/2" 4kt 339Nm kompakt M18 FIW2F12-0
-2%2.905 kr
Før 2.960 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Milwaukee M18 Fuel FIW2F12-0 slagnøgle, u. batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Milwaukee M18 Fuel FIW2F12-0 slagnøgle, u. batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Specialbutikken1.872,5 kr1.872,5 krKøb
2Greenline2.099 kr2.099 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.195 kr2.195 krKøb
4Globaltools.dk2.905 kr2.905 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Milwaukee M18 Fuel FIW2F12-0 slagnøgle, u. batteri

PriceData har fulgt prisen på Milwaukee M18 Fuel FIW2F12-0 slagnøgle, u. batteri i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.362 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 2.905 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.874 kr.

Den nuværende pris på 1.872,5 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 37% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Milwaukee M18 Fuel FIW2F12-0 slagnøgle, u. batteri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Milwaukee M18 Fuel FIW2F12-0 slagnøgle, u. batteri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.872,5 kr226,5 kr (11%)
29. maj 20262.099 kr226,5 kr (12%)
20. maj 20261.872,5 kr508,5 kr (37%)
17. maj 20261.364 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.363 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.362 kr2 kr (0%)
1. maj 20261.364 kr3 kr (0%)
30. apr. 20261.367 kr1 kr (0%)
28. apr. 20261.368 kr5 kr (0%)
24. apr. 20261.363 kr19 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret