Gå til hovedindhold

Milk_shake Colour Whipped Cream 100 ml - Beige Blond

milk_shakeHårfarveEAN: 8032274101918
Pris fra 70 krtil 139 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 69 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 66,16 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Milk_shake Colour Whipped Cream 100 ml - Beige Blond og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 70 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Milk Shake Colour Whipped Beige Blond 100 ml
70 kr
Til butik
Milk Shake Colour Whipped Beige Blond 100 ml billede

Produktinformation

Milk Shake Colour Whipped Cream- Beige Blond er en leave-in skum, der gør det muligt at skabe en smuk og midlertidig hårfarve, som en del af stylingen af ens hår. Denne fantastiske skum skal påføres i fugtigt hår, og giver øjeblikkeligt en smuk farve, som skylles ud igen ved hårvask. Formlen er beriget med mælkeproteiner, der giver styrke og blødhed til håret uden at virke tyngende, samt Integritet 41, der virker farvebevarende, og giver et glansfyldt resultat. Denne skum er den hurtigste vej til at prøve en ny hårfarve af, samtidig med at man kan style og pleje sit hår. Milk Shake Colour Whipped Cream kan både bruges som opfriskning af ens nuværende hårfarve, samt for at skabe en ny midlertidig farve. Anvendelse:Ryst beholderen inden brugKom en passende mængde skum i rent og fugtigt hårStyle derefter som ønsket OBS: Husk at farveresultatet afhænger af farvegrundlaget, og at farven derfor godt kan holde i flere hårvaske. Test derfor altid en lille tot hår i nakken først, inden du kommer den i hele håret.

Produktspecifikationer

Mærke: Milk_Shake
Kategori: Hårpleje
Størrelse: 100.00ml
Artikel nr.: 8032274101918
EAN: 8032274101918
Varenr.: 8032274101918
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
milk_shake Colour Whipped Cream Beige Blond 100 ml
-42%88 kr
Før 152 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Milk_Shake Colour Whipped Cream Beige Blonde 100ml
-31%89 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Milk_Shake Colour Whipped Cream Beige Blonde 100ml billede

Produktinformation

Detta är ett färgskum som tillfälligt förändrar hårets färg med en vårdande effekt. Den kan användas för att uppdatera din nuvarande hårfärg, eller när du känner för att prova en helt ny färg. Hur länge håller färgen? Eftersom skummet är en tillfällig lösning kan du förvänta dig att det håller i cirka 1-2 tvättar. Förutom att ge färg ger skummet också fukt, vård och en blank yta tack vare mjölkproteiner samt Integrity 41 ©, som har en färgbevarande effekt. Denna produkt finns i flera olika färger och resultatet beror på vilken hårfärg du har i utgångsläget. Det fungerar i naturligt hår, men du får det mest intensiva resultatet i kemiskt behandlat hår. Användning: Skaka behållaren före användning, Applicera en lämplig mängd skum på rent och fuktigt hår, Kan användas som en uppfräschare för din vanliga hårfärg, Håller upp till 1-2 tvättar, Ger håret omedelbar färg, Ger vård och fukt.

Produktspecifikationer

Mærke: Milk_Shake
Kategori: Hårfarve & Farve bombe
EAN: 8032274101918
Varenr.: C05339
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Colour Whipped Cream 100 ml. - Beige Blond
89 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Milk_shake Colour Whipped Cream 100 ml - Beige Blond
-31%95,72 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
milk_shake Colour whipped cream Beige Blond
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Milk_shake Colour Whipped Cream 100 ml - Beige Blond koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Milk_shake Colour Whipped Cream 100 ml - Beige Blond koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK70 kr99 krKøb
2Cocopanda DK88 kr88 krKøb
3Teknikproffset DK89 kr138 krKøb
4Proshop DK89 kr128 krKøb
5NiceHair.dk95,72 kr95,72 krKøb
6Lyko DK139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Milk_shake Colour Whipped Cream 100 ml - Beige Blond

PriceData har fulgt prisen på Milk_shake Colour Whipped Cream 100 ml - Beige Blond i 178 dage. Laveste pris i perioden er 66,16 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 93 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 75 kr.

Den nuværende pris på 70 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Milk_shake Colour Whipped Cream 100 ml - Beige Blond. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Milk_shake Colour Whipped Cream 100 ml - Beige Blond de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. apr. 202670 kr5 kr (7%)
18. apr. 202675 kr8,84 kr (13%)
17. apr. 202666,16 kr8,84 kr (12%)
13. apr. 202675 kr6 kr (9%)
11. apr. 202669 kr6 kr (8%)
10. apr. 202675 kr6 kr (9%)
5. apr. 202669 kr1 kr (1%)
30. mar. 202670 kr5 kr (7%)
29. mar. 202675 kr5 kr (7%)
28. mar. 202670 kr9 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret