Gå til hovedindhold

Milk_Shake Colour Whipped Cream Organic Fruit Extracts Hair Colour Leave-In Mousse Warm Brunette 100 ml

Milk_ShakeHårfarveEAN: 8032274101871
Pris fra 68,46 krtil 139 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 70,54 kr (51% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Colour Whipped Cream Organic Fruit Extracts Hair Colour Leave-In Mousse Warm Brunette 100 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 68.46 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Milk_shake Color Whipped Cream Warm Brunette
68,46 kr
Til butik
Milk_shake Color Whipped Cream Warm Brunette billede

Produktspecifikationer

Mærke: Milk_Shake
Kategori: Balsam
Farve: 4
Artikel nr.: 8032274101871
EAN: 8032274101871
Varenr.: 8371792
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Milk Shake Colour Whipped Warm Brunette 100 ml
79 kr
Til butik
Milk Shake Colour Whipped Warm Brunette 100 ml billede

Produktinformation

Milk Shake Colour Whipped Cream- Warm Brunette er en leave-in skum, der gør det muligt at skabe en smuk og midlertidig hårfarve, som en del af stylingen af ens hår. Denne fantastiske skum skal påføres i fugtigt hår, og giver øjeblikkeligt en smuk farve, som skylles ud igen ved hårvask. Formlen er beriget med mælkeproteiner, der giver styrke og blødhed til håret uden at virke tyngende, samt Integritet 41, der virker farvebevarende, og giver et glansfyldt resultat. Denne skum er den hurtigste vej til at prøve en ny hårfarve af, samtidig med at man kan style og pleje sit hår. Milk Shake Colour Whipped Cream kan både bruges som opfriskning af ens nuværende hårfarve, samt for at skabe en ny midlertidig farve. Anvendelse:Ryst beholderen inden brugKom en passende mængde skum i rent og fugtigt hårStyle derefter som ønsket OBS: Husk at farveresultatet afhænger af farvegrundlaget, og at farven derfor godt kan holde i flere hårvaske. Test derfor altid en lille tot hår i nakken først, inden du kommer den i hele håret.

Produktspecifikationer

Mærke: Milk_Shake
Kategori: Hårpleje
Størrelse: 100.00ml
Artikel nr.: 8032274101871
EAN: 8032274101871
Varenr.: 8032274101871
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Colour Whipped Cream Organic Fruit Extracts Hair Colour Leave-In Mousse Warm Brunette 100 ml
80 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
milk_shake Colour Whipped Cream Warm Brunette 100 ml
-20%105 kr
Før 132 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Milk_Shake Colour Whipped Cream Warm Brunette 100ml
-8%119 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Milk_shake - Colour Whipped Cream Warm Brunette - Hårfarve
119,95 kr
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Milk_Shake Colour Whipped Cream Warm Brunette, 100 ml.
139 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
milk_shake Colour whipped cream Warm Brunette
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Colour Whipped Cream Organic Fruit Extracts Hair Colour Leave-In Mousse Warm Brunette 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Colour Whipped Cream Organic Fruit Extracts Hair Colour Leave-In Mousse Warm Brunette 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK68,46 kr107,46 krKøb
2Beautycos DK79 kr108 krKøb
3Proshop DK80 kr119 krKøb
4Cocopanda DK105 kr105 krKøb
5Teknikproffset DK119 kr168 krKøb
6Gucca.dk119,95 kr119,95 krKøb
7Brandshop139 kr139 krKøb
8Lyko DK139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Colour Whipped Cream Organic Fruit Extracts Hair Colour Leave-In Mousse Warm Brunette 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Colour Whipped Cream Organic Fruit Extracts Hair Colour Leave-In Mousse Warm Brunette 100 ml i 178 dage. Laveste pris i perioden er 68,46 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 75 kr.

Den nuværende pris på 68,46 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Colour Whipped Cream Organic Fruit Extracts Hair Colour Leave-In Mousse Warm Brunette 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Colour Whipped Cream Organic Fruit Extracts Hair Colour Leave-In Mousse Warm Brunette 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202668,46 kr4,54 kr (6%)
20. maj 202673 kr6 kr (8%)
17. maj 202679 kr6 kr (8%)
16. maj 202673 kr6 kr (8%)
15. maj 202679 kr6 kr (8%)
13. maj 202673 kr6 kr (8%)
11. maj 202679 kr6 kr (8%)
10. maj 202673 kr6 kr (8%)
9. maj 202679 kr6 kr (8%)
5. maj 202673 kr6 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret