Gå til hovedindhold

MikroTik LtAP mini - LTE kit - trådløs forbindelse - Wi-Fi - 2G, 3G, 4G - 2.4 GHz - 2G 900/1800 / 3G 850/ 900/ 2100 LTE B20/B8/B3/B1/B7/B5/B28/B40/B38/B41n desktop / wall mountable - for MikroTik ACGPSA

MikroTikHovedtelefonerEAN: 4752224009296
Pris fra 649 krtil 819 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 170 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 619 kr 20. apr.

Sammenlign priser på MikroTik LtAP mini - LTE kit - trådløs forbindelse - Wi-Fi - 2G, 3G, 4G - 2.4 GHz - 2G 900/1800 / 3G 850/ 900/ 2100 LTE B20/B8/B3/B1/B7/B5/B28/B40/B38/B41n desktop / wall mountable - for MikroTik ACGPSA og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 649 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MikroTik LtAP mini - LTE kit - trådløs forbindelse - Wi-Fi - 2G, 3G, 4G - 2.4 GHz - 2G 900/1800 / 3G 850/ 900/ 2100 LTE B20/B8/B3/B1/B7/B5/B28/B40/B38/B41n desktop / wall mountable - for MikroTik ACGPSA
649 kr
Til butik
MikroTik LtAP mini - LTE kit - trådløs forbindelse - Wi-Fi - 2G, 3G, 4G - 2.4 GHz - 2G 900/1800 / 3G 850/ 900/ 2100 LTE B20/B8/B3/B1/B7/B5/B28/B40/B38/B41n desktop / wall mountable - for MikroTik ACGPSA billede

Produktspecifikationer

Mærke: MikroTik
Kategori: Mobilt internet
Farve: 3
Artikel nr.: RB912R-2nD-LTm&EC200A-EU
EAN: 4752224009296
Varenr.: 21101065
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MikroTik LtAP mini Trådløs forbindelse Sort
650 kr
Til butik
MikroTik LtAP mini Trådløs forbindelse Sort billede

Produktinformation

MikroTik LtAP mini - LTE kit - trådløs forbindelse - Wi-Fi - 3G, 4G, 2G - 2.4 GHz - 2G 900/1800 / 3G 850/ 900/ 2100 LTE B20/B8/B3/B1/B7/B5/B28/B40/B38/B41n desktop / wall mountable - for MikroTik ACGPSA

Produktspecifikationer

Mærke: MikroTik
Artikel nr.: RB912R-2nD-LTm&EC200A-EU
EAN: 4752224009296
Varenr.: 1002308980
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mikrotik Ltap Mini Lte Kit 2.4ghz 1x 10/100 Lte Gps
-0%686 kr
Før 686,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mikrotik Ltap Mini Lte Kit 2.4ghz 1x 10/100 Lte Gps billede

Produktinformation

Højhastigheds-LTE-forbindelse til problemfri internetadgang. Indbygget GPS til præcis lokaliseringssporing. Kompakt og holdbart design, ideelt til mobilitet. Nem opsætning med brugervenlig grænseflade. Pålidelig 2,4 GHz enkeltbåndsforbindelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Mikrotik
Kategori: Routere
Artikel nr.: RB912R-2ND-LTM&EC200A-EU
EAN: 4752224009296
Varenr.: 5020034543
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MikroTik LtAP mini LTE kit (International bands) with Route
728 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Access point MikroTik LtAP mini LTE kit - trådløst 2,4 GHz (sort)
-9%729 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Access point MikroTik LtAP mini LTE kit - trådløst 2,4 GHz (sort)
-9%749 kr
Før 819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MikroTik LtAP mini Trådløs forbindelse Sort
819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MikroTik LtAP mini - LTE kit - trådløs forbindelse - Wi-Fi - 2G, 3G, 4G - 2.4 GHz - 2G 900/1800 / 3G 850/ 900/ 2100 LTE B20/B8/B3/B1/B7/B5/B28/B40/B38/B41n desktop / wall mountable - for MikroTik ACGPSA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MikroTik LtAP mini - LTE kit - trådløs forbindelse - Wi-Fi - 2G, 3G, 4G - 2.4 GHz - 2G 900/1800 / 3G 850/ 900/ 2100 LTE B20/B8/B3/B1/B7/B5/B28/B40/B38/B41n desktop / wall mountable - for MikroTik ACGPSA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK649 kr688 krKøb
2CompuMail DK650 kr650 krKøb
3Dustin DK686 kr772,25 krKøb
4Proshop DK728 kr767 krKøb
5Boligcenter DK729 kr729 krKøb
6Vivas DK749 kr818 krKøb
7Ultrashop819 kr819 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MikroTik LtAP mini - LTE kit - trådløs forbindelse - Wi-Fi - 2G, 3G, 4G - 2.4 GHz - 2G 900/1800 / 3G 850/ 900/ 2100 LTE B20/B8/B3/B1/B7/B5/B28/B40/B38/B41n desktop / wall mountable - for MikroTik ACGPSA

PriceData har fulgt prisen på MikroTik LtAP mini - LTE kit - trådløs forbindelse - Wi-Fi - 2G, 3G, 4G - 2.4 GHz - 2G 900/1800 / 3G 850/ 900/ 2100 LTE B20/B8/B3/B1/B7/B5/B28/B40/B38/B41n desktop / wall mountable - for MikroTik ACGPSA i 169 dage. Laveste pris i perioden er 619 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 649 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 629 kr.

Den nuværende pris på 649 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for MikroTik LtAP mini - LTE kit - trådløs forbindelse - Wi-Fi - 2G, 3G, 4G - 2.4 GHz - 2G 900/1800 / 3G 850/ 900/ 2100 LTE B20/B8/B3/B1/B7/B5/B28/B40/B38/B41n desktop / wall mountable - for MikroTik ACGPSA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for MikroTik LtAP mini - LTE kit - trådløs forbindelse - Wi-Fi - 2G, 3G, 4G - 2.4 GHz - 2G 900/1800 / 3G 850/ 900/ 2100 LTE B20/B8/B3/B1/B7/B5/B28/B40/B38/B41n desktop / wall mountable - for MikroTik ACGPSA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026649 kr5 kr (1%)
27. maj 2026644 kr11 kr (2%)
22. maj 2026633 kr2 kr (0%)
21. maj 2026631 kr1 kr (0%)
20. maj 2026630 kr4 kr (1%)
16. maj 2026626 kr6 kr (1%)
15. maj 2026620 kr5 kr (1%)
14. maj 2026625 kr2 kr (0%)
13. maj 2026623 kr2 kr (0%)
10. maj 2026621 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret