Gå til hovedindhold

MikroTik CRS504-4XQ-IN Switch 4-porte 100 Gigabit Ethernet

MikroTikHubs og switchesEAN: 4752224007407
Pris fra 5.312 krtil 5.874 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 562 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.917 kr 2. mar.

Sammenlign priser på MikroTik CRS504-4XQ-IN Switch 4-porte 100 Gigabit Ethernet og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5312 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MikroTik CRS504-4XQ-IN Switch 4-porte 100 Gigabit Ethernet
5.312 kr
Til butik
MikroTik CRS504-4XQ-IN Switch 4-porte 100 Gigabit Ethernet billede

Produktinformation

MikroTik CRS504-4XQ-IN - Switch - Administreret - 4 x 100 Gigabit QSFP28 - desktop, monterbar på stativ - for MikroTik G1040A-60WF, XQ+31LC02D, XQ+85MP01D

Produktspecifikationer

Mærke: MikroTik
Artikel nr.: CRS504-4XQ-IN
EAN: 4752224007407
Varenr.: 1000542421
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MikroTik CRS504-4XQ-IN 4-Port 100G QSFP28 Switch
-1%5.368 kr
Før 5.449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MikroTik Cloud Router Switch
5.819 kr
Til butik
MikroTik Cloud Router Switch billede

Produktinformation

MikroTik Cloud Router Switch CRS504-4XQ-INT MikroTik Cloud Router Switch CRS504-4XQ-INT er en alsidig og kraftfuld løsning, der kombinerer en cloud-aktiveret router med en videreudviklet switch. Denne enhed tilbyder 4x 10G SFP+ porte og er perfekt til båd...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MikroTik
Kategori: Netværksswitche
EAN: 4752224007407
Varenr.: 97673
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mikrotik Crs504-4xq-in 100 Gigabit Qsfp28 Switch
5.874 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MikroTik CRS504-4XQ-IN Switch 4-porte 100 Gigabit Ethernet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MikroTik CRS504-4XQ-IN Switch 4-porte 100 Gigabit Ethernet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.312 kr5.312 krKøb
2Proshop DK5.368 kr5.368 krKøb
3Ultrashop5.819 kr5.819 krKøb
4Dustin DK5.874 kr5.960,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MikroTik CRS504-4XQ-IN Switch 4-porte 100 Gigabit Ethernet

PriceData har fulgt prisen på MikroTik CRS504-4XQ-IN Switch 4-porte 100 Gigabit Ethernet i 142 dage. Laveste pris i perioden er 4.894 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 5.383 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.173 kr.

Den nuværende pris på 5.312 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 47 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for MikroTik CRS504-4XQ-IN Switch 4-porte 100 Gigabit Ethernet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for MikroTik CRS504-4XQ-IN Switch 4-porte 100 Gigabit Ethernet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20265.312 kr27 kr (1%)
31. maj 20265.339 kr3 kr (0%)
30. maj 20265.342 kr8 kr (0%)
29. maj 20265.334 kr8 kr (0%)
28. maj 20265.342 kr9 kr (0%)
27. maj 20265.333 kr5 kr (0%)
25. maj 20265.338 kr13 kr (0%)
24. maj 20265.325 kr2 kr (0%)
23. maj 20265.323 kr16 kr (0%)
22. maj 20265.339 kr16 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret