Gå til hovedindhold

MikroTik ATL LTE18 kit - Netværk / trådløs mobilmodem kombination - 4G - 1.2 Gbps - 1GbE

MikroTikNetværkEAN: 4752224008312
Pris fra 1.752 krtil 2.249 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 497 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.727 kr 18. apr.

Sammenlign priser på MikroTik ATL LTE18 kit - Netværk / trådløs mobilmodem kombination - 4G - 1.2 Gbps - 1GbE og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1752 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MikroTik ATL LTE18 kit
1.752 kr
Til butik
MikroTik ATL LTE18 kit billede

Produktinformation

MikroTik ATL LTE18 kit - Netværk / trådløs mobilmodem kombination - 4G - 1.2 Gbps - 1GbE

Produktspecifikationer

Mærke: MikroTik
Artikel nr.: ATLGM&EG18-EA
EAN: 4752224008312
Varenr.: 1000786644
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MikroTik ATL LTE18 kit - Netværk / trådløs mobilmodem kombination - 4G - 1.2 Gbps - 1GbE
1.793 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MikroTik ATL LTE18 kit - network / wireless cellular modem combo - 4G
1.797 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mikrotik Atl Lte18 Kit Poe-in Lte Cat 18 Modem
2.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MikroTik ATL LTE18 kit - Netværk / trådløs mobilmodem kombination - 4G - 1.2 Gbps - 1GbE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MikroTik ATL LTE18 kit - Netværk / trådløs mobilmodem kombination - 4G - 1.2 Gbps - 1GbE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.752 kr1.752 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.793 kr1.793 krKøb
3Proshop DK1.797 kr1.797 krKøb
4Dustin DK2.249 kr2.335,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MikroTik ATL LTE18 kit - Netværk / trådløs mobilmodem kombination - 4G - 1.2 Gbps - 1GbE

PriceData har fulgt prisen på MikroTik ATL LTE18 kit - Netværk / trådløs mobilmodem kombination - 4G - 1.2 Gbps - 1GbE i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.715 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 3.494 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.865 kr.

Den nuværende pris på 1.752 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 44 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 83 prisændringer for MikroTik ATL LTE18 kit - Netværk / trådløs mobilmodem kombination - 4G - 1.2 Gbps - 1GbE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 83 prisændringer for MikroTik ATL LTE18 kit - Netværk / trådløs mobilmodem kombination - 4G - 1.2 Gbps - 1GbE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.752 kr5 kr (0%)
24. maj 20261.747 kr7 kr (0%)
23. maj 20261.754 kr31 kr (2%)
22. maj 20261.785 kr8 kr (0%)
21. maj 20261.793 kr4 kr (0%)
20. maj 20261.797 kr12 kr (1%)
19. maj 20261.785 kr2 kr (0%)
16. maj 20261.783 kr43 kr (2%)
14. maj 20261.740 kr5 kr (0%)
12. maj 20261.735 kr6 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret