Gå til hovedindhold

Mikrofibersæt, Vikan Easy Hi Dust, grå | Kits | Spar20% |

VikanKitsEAN: 5705029901028
Pris fra 538,22 krtil 604,2 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 65,98 kr (11% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Mikrofibersæt, Vikan Easy Hi Dust, grå | Kits | Spar20% | og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 538.22 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vikan Easy Hi Dust mikrofiber kit
-29%538,22 kr
Før 755,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Easy Hi Dust mikrofiber kit billede

Produktinformation

Brug Easy Hi Dust-mikrofibersættet til rengøring i højden op til tre meter. Sættet bruges til rengøring af stænger og rørføringer ved hjælp af statisk elektricitet og et fleksibelt hoved. Mikrofiberhandsken bruges til afstøvning af gelændere, spejle, rust...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og skafter
EAN: 5705029901028
Varenr.: 591164
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mikrofibersæt, Vikan Easy Hi Dust, grå | Kits | Spar20% |
-20%604,2 kr
Før 755,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mikrofibersæt, Vikan Easy Hi Dust, grå | Kits | Spar20% | billede

Produktinformation

Mikrofibersæt, Vikan Easy Hi Dust, gråDet grå mikrofibersæt fra Vikan Easy Hi Dust er det perfekte redskab til effektiv rengøring i højder op til tre meter. Med dette sæt kan du nemt og hurtigt afstøve stænger, rørføringer og andre overflader med statisk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Kits
EAN: 5705029901028
Varenr.: 47429074157905

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mikrofibersæt, Vikan Easy Hi Dust, grå | Kits | Spar20% | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mikrofibersæt, Vikan Easy Hi Dust, grå | Kits | Spar20% | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk538,22 kr538,22 krKøb
2Sikkerhedsgiganten604,2 kr604,2 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mikrofibersæt, Vikan Easy Hi Dust, grå | Kits | Spar20% |

PriceData har fulgt prisen på Mikrofibersæt, Vikan Easy Hi Dust, grå | Kits | Spar20% | i 153 dage. Laveste pris i perioden er 538,22 kr (registreret d. 10. marts 2026), højeste er 755,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 613 kr.

Den nuværende pris på 538,22 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Mikrofibersæt, Vikan Easy Hi Dust, grå | Kits | Spar20% |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Mikrofibersæt, Vikan Easy Hi Dust, grå | Kits | Spar20% | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026538,22 kr65,98 kr (11%)
30. maj 2026604,2 kr65,98 kr (12%)
23. maj 2026538,22 kr65,98 kr (11%)
22. maj 2026604,2 kr65,98 kr (12%)
15. maj 2026538,22 kr65,98 kr (11%)
14. maj 2026604,2 kr65,98 kr (12%)
2. maj 2026538,22 kr65,98 kr (11%)
1. maj 2026604,2 kr65,98 kr (12%)
18. apr. 2026538,22 kr217,03 kr (29%)
17. apr. 2026755,25 kr217,03 kr (40%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret