Gå til hovedindhold

Boligcenter Mikrobølgeovnsskab Sort Eg 60 X 57 X 207 Cm Konstrueret Træ

BoligcenterKøkkenskabeEAN: 8721158861818
Pris fra 969 krtil 1.599 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 630 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 849 kr 11. maj

Sammenlign priser på Mikrobølgeovnsskab Sort Eg 60 X 57 X 207 Cm Konstrueret Træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 969 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mikrobølgeovnsskab med hylde Riga Sort eg 60 x 57 x 207 cm
-40%969 kr
Før 1.615 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mikrobølgeovnsskab med hylde Riga Sort eg 60 x 57 x 207 cm billede

Produktinformation

Dette moderne køkkenvægskab passer godt til nutidige rum. Det har et slankt, rektangulært design, der friske dit køkken op, og samtidig tilbyder det vigtige opbevaringsløsninger. Lavet af konstrueret træ, gør den pletbestandige finish det nemt at holde rent, og tilføjer et strejf af stil til dit madlavningsområde. Materiale: Lavet af højkvalitets konstrueret træ, så du får en solid struktur og en glat overflade. Det moderne design giver både funktionalitet og smuk æstetik, der løfter stemningen i ethvert køkken.Inkluderede komponenter: Med færdige bagpaneler og slidstærke hylder er dette vægmonterede skab gennemtænkt designet til at optimere køkkenopbevaring.Funktioner / design: Den vægmonterede konstruktion sparer plads på gulvet, mens det stærke konstruerede træ sørger for holdbarhed. Det er en mix af stil og funktionalitet, perfekt til moderne køkkener.Anbefalede anvendelser: Specielt designet til køkkenmiljøer, passer dette skab til moderne livsstile med effektiv opbevaring uden at gå på kompromis med stil.Vedligeholdelse: Hold dit skab pænt med let vedligeholdelse. Tør det af med en fugtig klud, så det holder sig flot og funktionelt i lang tid. Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 60 x 57 x 207 CM (L x B x H)Vægt: 25.5 kgRigelig opbevaringSlidstærkMikroovnskompatibilitetMed hyldeRammemateriale: Konstrueret træMed 2 døreIndendørs / udendørs: Kun til indendørs brugLeveringsindhold:1 x MikrobølgeovnsskabForsamling krævet: JaOmrådenavn: Riga...

Produktspecifikationer

Kategori: Køkkenskabe
Vægt: 54g
EAN: 8721158861818
Varenr.: 1618764
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Mikrobølgeovnsskab med hylde Riga Sort eg 60 x 57 x 207 cm
-40%989 kr
Før 1.635 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mikrobølgeovnsskab med hylde Riga Sort eg 60 x 57 x 207 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Køkkenskabe
Størrelse: 60 x 57 x 207 cm
Vægt: 54g
EAN: 8721158861818
Varenr.: 1618764
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mikrobølgeovnsskab med hylde Riga Sort eg 60 x 57 x 207 cm
-40%989 kr
Før 1.635 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mikrobølgeovnsskab med hylde Riga Sort eg 60 x 57 x 207 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Køkkenskabe
Størrelse: 60 x 57 x 207 cm
Vægt: 54g
EAN: 8721158861818
Varenr.: 1618764
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mikrobølgeovnsskab Sort Eg 60 X 57 X 207 Cm Konstrueret Træ
1.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mikrobølgeovnsskab Sort Eg 60 X 57 X 207 Cm Konstrueret Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mikrobølgeovnsskab Sort Eg 60 X 57 X 207 Cm Konstrueret Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK969 kr969 krKøb
2Livera DK989 kr1.058 krKøb
3Vivas DK989 kr1.058 krKøb
4BoligRetning1.599 kr1.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mikrobølgeovnsskab Sort Eg 60 X 57 X 207 Cm Konstrueret Træ

PriceData har fulgt prisen på Mikrobølgeovnsskab Sort Eg 60 X 57 X 207 Cm Konstrueret Træ i 45 dage. Laveste pris i perioden er 849 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 908 kr.

Den nuværende pris på 969 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Mikrobølgeovnsskab Sort Eg 60 X 57 X 207 Cm Konstrueret Træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Mikrobølgeovnsskab Sort Eg 60 X 57 X 207 Cm Konstrueret Træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026969 kr90 kr (10%)
26. maj 2026879 kr20 kr (2%)
16. maj 2026859 kr40 kr (4%)
15. maj 2026899 kr50 kr (6%)
11. maj 2026849 kr50 kr (6%)
5. maj 2026899 kr100 kr (10%)
20. apr. 2026999 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret