Gå til hovedindhold

Mikamax Flex Fan - 5200mAh Powerbank - Fleksibel Ventilator med Blæksprutteben

MikamaxFest og fejringEAN: 8719481358686
Pris fra 169 krtil 229,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 60,95 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 119 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Mikamax Flex Fan - 5200mAh Powerbank - Fleksibel Ventilator med Blæksprutteben og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 169 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til DinGadget.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Flex Fan ventilator med fleksible ben
-15%169 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Flex Fan ventilator med fleksible ben billede

Produktinformation

Fantastisk blæser til varme dage! ️ Med Flex Fan kan du nyde en kold brise og lige meget hvor du befinder dig. Den er udstyret med en powerbank, der sikrer, at du altid har strøm med dig på farten. Dens fleksible ben gør den nem at fastgøre til forskell...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dingadget
Kategori: Teknik Gadgets
EAN: 8719481358686
Varenr.: 9449
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mikamax Flex Fan - 5200mAh Powerbank - Fleksibel Ventilator med Blæksprutteben
169 kr
Til butik
Mikamax Flex Fan - 5200mAh Powerbank - Fleksibel Ventilator med Blæksprutteben billede

Produktinformation

Den perfekte blæser til enhver siuation! Uanset om du mangler en blæser til kontoret, hjemmebrug, til baby, på stranden, i bilen eller på rejsen, så er denne lille ventialtor svaret. Dens fleksible ben gør det nemt at monterer overalt som i barnevognen, på tremmesengen, nakkestøtten i bilen, teltet, kørestolen. Kun fantasien sætter grænsen.. Den har 3 hastigheder, larmer ikke, rotere 360 grader og har et indbygget batteri på 5200mAh Genopladelig via et medfølgende USB-C-kabel, nyd op til 40 timers køling med en hurtig opladningstid på kun 3,5 timer! Fleksible ben: Fastgør den hvor som helst - perfekt til baby, rejse, bil og mere. Lang batteritid: 5200mAh giver op til 40 timers køling. 360° justering & 3 hastigheder: Tilpas luftstrømmen helt efter behov - uden støj.

Produktspecifikationer

Mærke: Mikamax
Kategori: Gadget
Artikel nr.: 05107
EAN: 8719481358686
Varenr.: 3250280
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fleksibel ventilator med indbygget powerbank
189 kr
Til butik
Fleksibel ventilator med indbygget powerbank billede

Produktinformation

Hold dig afkølet overalt med Flex Fan. Denne lette og kompakte enhed er udstyret med et 5200 mAh batteri og en indbygget powerbank, så du kan holde dig komfortabel på farten, mens du oplader dine enheder. De fleksible ben gør det nemt at fastgøre den til barnevogne, barnesenge, bilsæder, telte, løbebånd, kørestole og meget mere. Denne praktiske ventilator har tre hastigheder, er støjsvag, kan drejes 360 grader og fungerer også som telefonstativ. Den kan genoplades via et USB-C-kabel (medfølger), og du kan nyde op til 40 timers køling på en fuld opladning med en hurtig opladningstid på kun 3,5 timer! - Alsidig brug: Fleksible ben, der nemt kan fastgøres til en række forskellige overflader, perfekt til barnevogne, barnesenge, bilsæder, telte, løbebånd, kørestole og meget mere. - Langvarig køling: Genopladeligt 5200 mAh-batteri giver op til 40 timers køling på en fuld opladning. - Støjsvag og effektiv: Har tre hastigheder, støjsvag drift og kan rotere 360 grader. Flex Fan er det perfekte valg for dem, der ønsker at holde sig kølige og komfortable, uanset hvor de er. Med sine fleksible ben kan den nemt sættes fast på forskellige overflader, hvilket gør den ideel til både indendørs og udendørs brug. Den fungerer også som et praktisk telefonstativ. Ventilatoren har tre hastigheder, kører stille og kan dreje 360 grader for at give optimal afkøling. Desuden er den udstyret med en indbygget powerbank, så du kan oplade dine enheder, når du er på farten. På en fuld opladning kan du nyde op til 40 timers afkøling, og den hurtigoplades på kun 3,5 timer med det medfølgende USB-C-kabel. Specifikation: Materiale: ABS, litiumbatteri Produktmål: 15 x 7 x 32 cm Vægt: 360 gram Hvad er inkluderet i pakken: Flex-blæser USB-C-kabel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mikamax
Kategori: Ventilator / Blæser
Vægt: 0.48g
Artikel nr.: MMX-05107
EAN: 8719481358686
Varenr.: 20995
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
MikaMax MM - Flex Fan
192 kr
Til butik
Gå til Partyking DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
MM Fleksibel Ventilator
229,9 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Mikamax - Flex Fan - Mini Ventilator Med Fleksible Ben
229,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mikamax Flex Fan - 5200mAh Powerbank - Fleksibel Ventilator med Blæksprutteben koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mikamax Flex Fan - 5200mAh Powerbank - Fleksibel Ventilator med Blæksprutteben koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1DinGadget.dk169 kr169 krKøb
2Proshop DK169 kr208 krKøb
3Estore DK189 kr189 krKøb
4Teknikproffset DK192 kr241 krKøb
5Partyking DK229,9 kr229,9 krKøb
6Gucca.dk229,95 kr229,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mikamax Flex Fan - 5200mAh Powerbank - Fleksibel Ventilator med Blæksprutteben

PriceData har fulgt prisen på Mikamax Flex Fan - 5200mAh Powerbank - Fleksibel Ventilator med Blæksprutteben i 184 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 172 kr.

Den nuværende pris på 169 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Mikamax Flex Fan - 5200mAh Powerbank - Fleksibel Ventilator med Blæksprutteben. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Mikamax Flex Fan - 5200mAh Powerbank - Fleksibel Ventilator med Blæksprutteben de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 2026169 kr20 kr (11%)
2. maj 2026189 kr20 kr (12%)
21. apr. 2026169 kr50 kr (42%)
16. apr. 2026119 kr50 kr (30%)
15. apr. 2026169 kr50 kr (42%)
11. apr. 2026119 kr50 kr (30%)
10. mar. 2026169 kr50 kr (42%)
24. feb. 2026119 kr80 kr (40%)
23. feb. 2026199 kr30 kr (18%)
7. feb. 2026169 kr30 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret