Gå til hovedindhold

Middagstallerken Bloomingville Bea Ø22 cm stentøj natur håndlavet

BloomingvilleTallerkenerEAN: 5711173240586
Pris fra 101 krtil 189 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 88 kr (47% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 87 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Middagstallerken Bloomingville Bea Ø22 cm stentøj natur håndlavet og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 101 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Bea tallerken Ø21 cm Natur
-50%101 kr
Før 200 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville Bea tallerken Ø21 cm Natur billede

Produktinformation

Bloomingville Bea tallerken Ø21 cm Natur

Produktspecifikationer

Kategori: Spisetallerkner
EAN: 5711173240586
Varenr.: 636040-01
Gå til Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bea Tallerken, Natur, Stentøj D21xh2 Cm
-19%109 kr
Før 135 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE Bea Tallerken, Natur, Stentøj
114 kr
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Middagstallerken Bloomingville Bea Ø22 cm stentøj natur håndlavet
139 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Bea Tallerken, Natur, Stentøj, D21xH2 cm
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Middagstallerken Bloomingville Bea Ø22 cm stentøj natur håndlavet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Middagstallerken Bloomingville Bea Ø22 cm stentøj natur håndlavet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK101 kr150 krKøb
2Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør109 kr109 krKøb
3CS MEGASTORE DK114 kr153 krKøb
4Likehome.dk139 kr139 krKøb
5Rikki Tikki Shop189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Middagstallerken Bloomingville Bea Ø22 cm stentøj natur håndlavet

PriceData har fulgt prisen på Middagstallerken Bloomingville Bea Ø22 cm stentøj natur håndlavet i 182 dage. Laveste pris i perioden er 87 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 97 kr.

Den nuværende pris på 101 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Middagstallerken Bloomingville Bea Ø22 cm stentøj natur håndlavet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Middagstallerken Bloomingville Bea Ø22 cm stentøj natur håndlavet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026101 kr7 kr (7%)
1. jun. 202694 kr7 kr (7%)
31. maj 2026101 kr13 kr (15%)
29. maj 202688 kr21 kr (19%)
27. maj 2026109 kr21 kr (24%)
1. maj 202688 kr21 kr (19%)
30. apr. 2026109 kr21 kr (24%)
29. apr. 202688 kr21 kr (19%)
28. apr. 2026109 kr21 kr (24%)
26. apr. 202688 kr21 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret