Gå til hovedindhold

Microsoft Surface Pro 11 Copilot+ Pc 16gb 13 tommer Intel Core Ultra 7 256gb Platin

MicrosoftBærbare computereEAN: 0196388445851
Pris fra 14.376 krtil 16.874 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 2.498 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 14.263 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Microsoft Surface Pro 11 Copilot+ Pc 16gb 13 tommer Intel Core Ultra 7 256gb Platin og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14376 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Microsoft Surface Pro for Business 13" 266V 16GB 256GB
14.376 kr
Til butik
Microsoft Surface Pro for Business 13" 266V 16GB 256GB billede

Produktinformation

Microsoft Surface Pro for Business - 11th Edition - Copilot+ PC - tablet - Intel Core Ultra 7 - 266V / op til 5 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 16 GB RAM - 256 GB SSD - 13" OLED touchscreen 2880 x 1920 @ 120 Hz - NFC, Wi-Fi 7, Bluetooth - platinum...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Microsoft
Artikel nr.: EP2-20214
EAN: 0196388445851
Varenr.: 1003065518
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Microsoft Surface Pro Copilot+ PC for Business
14.437 kr
Til butik
Microsoft Surface Pro Copilot+ PC for Business billede

Produktinformation

11th Edition, Copilot+ PC, tablet, Intel Core Ultra 7, 266V / op til 5 GHz, Win 11 Pro, Intel Arc Graphics 140V, 16 GB RAM, 256 GB SSD, 13" OLED touchscreen 2880 x 1920 @ 120 Hz, NFC, Wi-Fi 7, Bluetooth, platinum

Produktspecifikationer

Mærke: Microsoft
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: EP2-20214
EAN: 0196388445851
Varenr.: 3349463
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Microsoft Surface Pro 11 Copilot+ Pc 16gb 13 tommer Intel Core Ultra 7 256gb Platin
16.874 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Microsoft Surface Pro 11 Copilot+ Pc 16gb 13 tommer Intel Core Ultra 7 256gb Platin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Microsoft Surface Pro 11 Copilot+ Pc 16gb 13 tommer Intel Core Ultra 7 256gb Platin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK14.376 kr14.376 krKøb
2Proshop DK14.437 kr14.437 krKøb
3Dustin DK16.874 kr16.960,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Microsoft Surface Pro 11 Copilot+ Pc 16gb 13 tommer Intel Core Ultra 7 256gb Platin

PriceData har fulgt prisen på Microsoft Surface Pro 11 Copilot+ Pc 16gb 13 tommer Intel Core Ultra 7 256gb Platin i 174 dage. Laveste pris i perioden er 13.790 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 14.770 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 14.353 kr.

Den nuværende pris på 14.376 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Microsoft Surface Pro 11 Copilot+ Pc 16gb 13 tommer Intel Core Ultra 7 256gb Platin. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Microsoft Surface Pro 11 Copilot+ Pc 16gb 13 tommer Intel Core Ultra 7 256gb Platin de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202614.376 kr62 kr (0%)
28. maj 202614.438 kr62 kr (0%)
27. maj 202614.500 kr62 kr (0%)
26. maj 202614.562 kr61 kr (0%)
25. maj 202614.623 kr63 kr (0%)
19. maj 202614.686 kr239 kr (2%)
16. maj 202614.447 kr61 kr (0%)
8. maj 202614.386 kr62 kr (0%)
7. maj 202614.448 kr300 kr (2%)
2. maj 202614.748 kr22 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret