Gå til hovedindhold

Microsoft Surface Laptop for Business - 7th Edition - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 5 - 236V / op til 4.7 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 13.8 touchscreen 2304 x 1536 @ 120 Hz - Wi-Fi 7, Bluetooth - sort - kbd: nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)

MicrosoftBærbare computereEAN: 0196388464463
Pris fra 14.788 krtil 16.979 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.191 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 12.888 kr 13. maj

Sammenlign priser på Microsoft Surface Laptop for Business - 7th Edition - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 5 - 236V / op til 4.7 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 13.8 touchscreen 2304 x 1536 @ 120 Hz - Wi-Fi 7, Bluetooth - sort - kbd: nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14788 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Microsoft Surface Laptop for Business - 7th Edition - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 5 - 236V / op til 4.7 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 13.8 touchscreen 2304 x 1536 @ 120 Hz - Wi-Fi 7, Bluetooth - sort - kbd: nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)
14.788 kr
Til butik
Microsoft Surface Laptop for Business - 7th Edition - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 5 - 236V / op til 4.7 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 13.8 touchscreen 2304 x 1536 @ 120 Hz - Wi-Fi 7, Bluetooth - sort - kbd: nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Microsoft
Kategori: Bærbare
Farve: 1
Artikel nr.: EP2-22181
EAN: 0196388464463
Varenr.: 21937365
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Microsoft Surface Laptop 7 - 13.8" Touchscreen | Core Ultra 5 | 16GB | 512GB
14.788 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Microsoft Surface Laptop Copilot+ PC for Business 13.8" 2304 x 1536 236V 16GB 512GB Intel Arc Graphics Windows 11 Pro
15.819 kr
Til butik
Microsoft Surface Laptop Copilot+ PC for Business 13.8" 2304 x 1536 236V 16GB 512GB Intel Arc Graphics Windows 11 Pro billede

Produktinformation

Microsoft Surface Laptop for Business - 7th Edition - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 5 - 236V / op til 4.7 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 13.8" touchscreen 2304 x 1536 @ 120 Hz - Wi-Fi 7, Bluetooth - sort - kbd: nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Microsoft
Artikel nr.: EP2-22181
EAN: 0196388464463
Varenr.: 1003065541
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Microsoft Surface Laptop 7 Copilot+ Pc Intel Core Ultra 5 16gb 512gb 13.8 tommer
16.124 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Microsoft 13,8" - Surface Laptop 7 - U5/16 GB/512 GB Nord W11P - Black Microsoft
16.979 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Microsoft Surface Laptop for Business - 7th Edition - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 5 - 236V / op til 4.7 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 13.8 touchscreen 2304 x 1536 @ 120 Hz - Wi-Fi 7, Bluetooth - sort - kbd: nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Microsoft Surface Laptop for Business - 7th Edition - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 5 - 236V / op til 4.7 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 13.8 touchscreen 2304 x 1536 @ 120 Hz - Wi-Fi 7, Bluetooth - sort - kbd: nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK14.788 kr14.788 krKøb
2Proshop DK14.788 kr14.788 krKøb
3CompuMail DK15.819 kr15.819 krKøb
4Dustin DK16.124 kr16.210,25 krKøb
5Teknikproffset DK16.979 kr17.038 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Microsoft Surface Laptop for Business - 7th Edition - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 5 - 236V / op til 4.7 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 13.8 touchscreen 2304 x 1536 @ 120 Hz - Wi-Fi 7, Bluetooth - sort - kbd: nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)

PriceData har fulgt prisen på Microsoft Surface Laptop for Business - 7th Edition - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 5 - 236V / op til 4.7 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 13.8 touchscreen 2304 x 1536 @ 120 Hz - Wi-Fi 7, Bluetooth - sort - kbd: nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 12.888 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 15.578 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 14.706 kr.

Den nuværende pris på 14.788 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for Microsoft Surface Laptop for Business - 7th Edition - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 5 - 236V / op til 4.7 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 13.8 touchscreen 2304 x 1536 @ 120 Hz - Wi-Fi 7, Bluetooth - sort - kbd: nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for Microsoft Surface Laptop for Business - 7th Edition - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 5 - 236V / op til 4.7 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 13.8 touchscreen 2304 x 1536 @ 120 Hz - Wi-Fi 7, Bluetooth - sort - kbd: nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202614.788 kr67 kr (0%)
30. maj 202614.721 kr147 kr (1%)
28. maj 202614.574 kr90 kr (1%)
23. maj 202614.664 kr74 kr (1%)
22. maj 202614.590 kr49 kr (0%)
21. maj 202614.541 kr43 kr (0%)
19. maj 202614.498 kr1.610 kr (12%)
13. maj 202612.888 kr64 kr (0%)
12. maj 202612.952 kr65 kr (0%)
11. maj 202613.017 kr65 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret