Gå til hovedindhold

Microsoft Surface Laptop for Business - 7th Edition - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 7 - 266V / op til 5 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 15 touchscreen 2496 x 1664 @ 120 Hz - Wi-Fi 7, Bluetooth - sort

MicrosoftBærbare computereEAN: 0196388470372
Pris fra 17.445 krtil 20.071 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.626 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 17.417 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Microsoft Surface Laptop for Business - 7th Edition - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 7 - 266V / op til 5 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 15 touchscreen 2496 x 1664 @ 120 Hz - Wi-Fi 7, Bluetooth - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 17445 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Microsoft Surface Laptop 7 - 15" Touchscreen | Core Ultra 7 | 16GB | 512GB
17.445 kr
Til butik
Microsoft Surface Laptop 7 - 15" Touchscreen | Core Ultra 7 | 16GB | 512GB billede

Produktinformation

Intel Core Ultra 7 266V, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 Pro, 15" Touchscreen (2496x1664 120Hz), Wifi 7 (802.11a/b/g/n/ac/ax/be) + BT5.4 Tastaturlayout: Nordisk

Produktspecifikationer

Mærke: Microsoft
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: EP2-22799
EAN: 0196388470372
Varenr.: 3344153
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Microsoft Surface Laptop for Business - 7th Edition - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 7 - 266V / op til 5 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 15 touchscreen 2496 x 1664 @ 120 Hz - Wi-Fi 7, Bluetooth - sort
18.047 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Microsoft Surface Laptop Copilot+ PC for Business 15" 2496 x 1664 266V 16GB 512GB Intel Arc Graphics Windows 11 Pro
18.454 kr
Til butik
Microsoft Surface Laptop Copilot+ PC for Business 15" 2496 x 1664 266V 16GB 512GB Intel Arc Graphics Windows 11 Pro billede

Produktinformation

Microsoft Surface Laptop for Business - 7th Edition - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 7 - 266V / op til 5 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 15" touchscreen 2496 x 1664 @ 120 Hz - Wi-Fi 7, Bluetooth - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Microsoft
Artikel nr.: EP2-22799
EAN: 0196388470372
Varenr.: 1003065557
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Microsoft Surface Laptop 7 Copilot+ Pc Intel Core Ultra 7 16gb 512gb 15 tommer
18.749 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Microsoft 15" - Surface Laptop7 15 U7/16 GB/512 GB Nord W11P - Black Microsoft
20.071 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Microsoft Surface Laptop for Business - 7th Edition - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 7 - 266V / op til 5 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 15 touchscreen 2496 x 1664 @ 120 Hz - Wi-Fi 7, Bluetooth - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Microsoft Surface Laptop for Business - 7th Edition - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 7 - 266V / op til 5 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 15 touchscreen 2496 x 1664 @ 120 Hz - Wi-Fi 7, Bluetooth - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK17.445 kr17.445 krKøb
2CS MEGASTORE DK18.047 kr18.047 krKøb
3CompuMail DK18.454 kr18.454 krKøb
4Dustin DK18.749 kr18.835,25 krKøb
5Teknikproffset DK20.071 kr20.130 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Microsoft Surface Laptop for Business - 7th Edition - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 7 - 266V / op til 5 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 15 touchscreen 2496 x 1664 @ 120 Hz - Wi-Fi 7, Bluetooth - sort

PriceData har fulgt prisen på Microsoft Surface Laptop for Business - 7th Edition - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 7 - 266V / op til 5 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 15 touchscreen 2496 x 1664 @ 120 Hz - Wi-Fi 7, Bluetooth - sort i 184 dage. Laveste pris i perioden er 16.829 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 18.901 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 18.069 kr.

Den nuværende pris på 17.445 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Microsoft Surface Laptop for Business - 7th Edition - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 7 - 266V / op til 5 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 15 touchscreen 2496 x 1664 @ 120 Hz - Wi-Fi 7, Bluetooth - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Microsoft Surface Laptop for Business - 7th Edition - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 7 - 266V / op til 5 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 15 touchscreen 2496 x 1664 @ 120 Hz - Wi-Fi 7, Bluetooth - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202617.445 kr6 kr (0%)
29. maj 202617.439 kr90 kr (1%)
26. maj 202617.529 kr80 kr (0%)
20. maj 202617.609 kr10 kr (0%)
18. maj 202617.619 kr90 kr (1%)
16. maj 202617.709 kr191 kr (1%)
14. maj 202617.900 kr90 kr (1%)
5. maj 202617.990 kr90 kr (1%)
1. maj 202617.900 kr90 kr (1%)
27. apr. 202617.990 kr573 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret