Gå til hovedindhold

Microsoft Surface Pen M1776 - Aktiv skrivestift - 2 knapper - Bluetooth 4.0 - sort - kommerciel - for Surface Book 3, Go 2, Go 3, Go 4, Laptop 3, Lap

MicrosoftMobiltelefon – tilbehørEAN: 0889842203448
Pris fra 689 krtil 994 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 305 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 656 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Microsoft Surface Pen M1776 - Aktiv skrivestift - 2 knapper - Bluetooth 4.0 - sort - kommerciel - for Surface Book 3, Go 2, Go 3, Go 4, Laptop 3, Lap og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 689 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Microsoft Surface Pen M1776 Sort Stylus
689 kr
Til butik
Microsoft Surface Pen M1776 Sort Stylus billede

Produktinformation

Microsoft Surface Pen M1776 - Aktiv skrivestift - 2 knapper - Bluetooth 4.0 - sort - kommerciel - for Surface Book 3, Go 2, Go 3, Go 4, Laptop 3, Laptop 4, Laptop 5, Pro 7, Pro 7+, Studio 2+

Produktspecifikationer

Mærke: Microsoft
Artikel nr.: EYV-00003
EAN: 0889842203448
Varenr.: 992596752
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Microsoft Surface Pen M1776 - Aktiv skrivestift - 2 knapper - Bluetooth 4.0 - sort - kommerciel - for Surface Book 3, Go 2, Go 3, Go 4, Laptop 3, Lap
689 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Microsoft Surface Pen V4 - Black - Stylus - Stylus - 2 knapper - Sort
695 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Microsoft Surface Pro Pen V4 Sort
994 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Microsoft Surface Pen M1776 - Aktiv skrivestift - 2 knapper - Bluetooth 4.0 - sort - kommerciel - for Surface Book 3, Go 2, Go 3, Go 4, Laptop 3, Lap koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Microsoft Surface Pen M1776 - Aktiv skrivestift - 2 knapper - Bluetooth 4.0 - sort - kommerciel - for Surface Book 3, Go 2, Go 3, Go 4, Laptop 3, Lap koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK689 kr689 krKøb
2CS MEGASTORE DK689 kr728 krKøb
3Proshop DK695 kr734 krKøb
4Dustin DK994 kr1.080,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Microsoft Surface Pen M1776 - Aktiv skrivestift - 2 knapper - Bluetooth 4.0 - sort - kommerciel - for Surface Book 3, Go 2, Go 3, Go 4, Laptop 3, Lap

PriceData har fulgt prisen på Microsoft Surface Pen M1776 - Aktiv skrivestift - 2 knapper - Bluetooth 4.0 - sort - kommerciel - for Surface Book 3, Go 2, Go 3, Go 4, Laptop 3, Lap i 185 dage. Laveste pris i perioden er 656 kr (registreret d. 29. november 2025), højeste er 694 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 670 kr.

Den nuværende pris på 689 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 45 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for Microsoft Surface Pen M1776 - Aktiv skrivestift - 2 knapper - Bluetooth 4.0 - sort - kommerciel - for Surface Book 3, Go 2, Go 3, Go 4, Laptop 3, Lap. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for Microsoft Surface Pen M1776 - Aktiv skrivestift - 2 knapper - Bluetooth 4.0 - sort - kommerciel - for Surface Book 3, Go 2, Go 3, Go 4, Laptop 3, Lap de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026689 kr21 kr (3%)
22. maj 2026668 kr1 kr (0%)
21. maj 2026667 kr21 kr (3%)
19. maj 2026688 kr1 kr (0%)
18. maj 2026689 kr22 kr (3%)
15. maj 2026667 kr21 kr (3%)
14. maj 2026688 kr18 kr (3%)
13. maj 2026670 kr18 kr (3%)
9. maj 2026688 kr16 kr (2%)
8. maj 2026672 kr17 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret