Gå til hovedindhold

Microsoft Surface Pen M1776 - Aktiv skrivestift - 2 knapper - Bluetooth 4.0 - platinum - kommerciel - for Surface Book 3, Go 2, Go 3, Go 4, Laptop 3, Laptop 4, Laptop 5, Pro 7, Pro 7+, Studio 2+

MicrosoftMobiltelefon – tilbehørEAN: 0889842203523
Pris fra 668 krtil 1.169 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 501 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 652 kr 18. maj

Sammenlign priser på Microsoft Surface Pen M1776 - Aktiv skrivestift - 2 knapper - Bluetooth 4.0 - platinum - kommerciel - for Surface Book 3, Go 2, Go 3, Go 4, Laptop 3, Laptop 4, Laptop 5, Pro 7, Pro 7+, Studio 2+ og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 668 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Microsoft Surface Pen V4 - Platinum (EYV-00011) - Stylus - Stylus - 2 knapper - Sølv
668 kr
Til butik
Microsoft Surface Pen V4 - Platinum (EYV-00011) - Stylus - Stylus - 2 knapper - Sølv billede

Produktinformation

Stylus, 2 knapper, trådløs, Bluetooth 4.0, platinum, kommerciel, for Surface Pro 7

Produktspecifikationer

Mærke: Microsoft
Kategori: Mus
Artikel nr.: EYV-00011
EAN: 0889842203523
Varenr.: 2604058
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Microsoft Surface Pen M1776 - Aktiv skrivestift - 2 knapper - Bluetooth 4.0 - platinum - kommerciel - for Surface Book 3, Go 2, Go 3, Go 4, Laptop 3, Laptop 4, Laptop 5, Pro 7, Pro 7+, Studio 2+
688 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Microsoft Surface Pen M1776 Sølv Stylus
690 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Microsoft Surface Pen stylus-pennor 20 g Platimun
-17%750 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Microsoft Pen 20g Platinum stylus pen
1.169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Microsoft Surface Pen M1776 - Aktiv skrivestift - 2 knapper - Bluetooth 4.0 - platinum - kommerciel - for Surface Book 3, Go 2, Go 3, Go 4, Laptop 3, Laptop 4, Laptop 5, Pro 7, Pro 7+, Studio 2+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Microsoft Surface Pen M1776 - Aktiv skrivestift - 2 knapper - Bluetooth 4.0 - platinum - kommerciel - for Surface Book 3, Go 2, Go 3, Go 4, Laptop 3, Laptop 4, Laptop 5, Pro 7, Pro 7+, Studio 2+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK668 kr707 krKøb
2CS MEGASTORE DK688 kr727 krKøb
3CompuMail DK690 kr690 krKøb
4Teknikproffset DK750 kr799 krKøb
5Ultrashop1.169 kr1.169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Microsoft Surface Pen M1776 - Aktiv skrivestift - 2 knapper - Bluetooth 4.0 - platinum - kommerciel - for Surface Book 3, Go 2, Go 3, Go 4, Laptop 3, Laptop 4, Laptop 5, Pro 7, Pro 7+, Studio 2+

PriceData har fulgt prisen på Microsoft Surface Pen M1776 - Aktiv skrivestift - 2 knapper - Bluetooth 4.0 - platinum - kommerciel - for Surface Book 3, Go 2, Go 3, Go 4, Laptop 3, Laptop 4, Laptop 5, Pro 7, Pro 7+, Studio 2+ i 182 dage. Laveste pris i perioden er 652 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 695 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 672 kr.

Den nuværende pris på 668 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 46 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 88 prisændringer for Microsoft Surface Pen M1776 - Aktiv skrivestift - 2 knapper - Bluetooth 4.0 - platinum - kommerciel - for Surface Book 3, Go 2, Go 3, Go 4, Laptop 3, Laptop 4, Laptop 5, Pro 7, Pro 7+, Studio 2+. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 88 prisændringer for Microsoft Surface Pen M1776 - Aktiv skrivestift - 2 knapper - Bluetooth 4.0 - platinum - kommerciel - for Surface Book 3, Go 2, Go 3, Go 4, Laptop 3, Laptop 4, Laptop 5, Pro 7, Pro 7+, Studio 2+ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026668 kr3 kr (0%)
24. maj 2026665 kr9 kr (1%)
23. maj 2026656 kr2 kr (0%)
22. maj 2026654 kr2 kr (0%)
18. maj 2026652 kr4 kr (1%)
17. maj 2026656 kr1 kr (0%)
15. maj 2026655 kr4 kr (1%)
14. maj 2026659 kr1 kr (0%)
11. maj 2026658 kr1 kr (0%)
8. maj 2026659 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret