Gå til hovedindhold

Microsoft Surface Laptop Copilot+ PC for Business 13.8" 266V 16GB 512GB Intel Arc Graphics Windows 11 Pro

MicrosoftBærbare computereEAN: 0196388465422
Pris fra 16.099 krtil 18.509 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 2.410 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 13.499 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Microsoft Surface Laptop Copilot+ PC for Business 13.8" 266V 16GB 512GB Intel Arc Graphics Windows 11 Pro og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 16099 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Microsoft Surface Laptop 7 - 13.8" Touchscreen | Core Ultra 7 | 16GB | 512GB
16.099 kr
Til butik
Microsoft Surface Laptop 7 - 13.8" Touchscreen | Core Ultra 7 | 16GB | 512GB billede

Produktinformation

Intel Core Ultra 7 266V, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 Pro, 13,8" Touchscreen (2304x1536 120Hz), Wifi 7 (802.11a/b/g/n/ac/ax/be) + BT5.4 Tastaturlayout: Nordisk

Produktspecifikationer

Mærke: Microsoft
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: EP2-22281
EAN: 0196388465422
Varenr.: 3344219
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Microsoft Surface Laptop 7 Copilot+ Pc Intel Core Ultra 7 16gb 512gb 13.8 tommer
16.874 kr
Til butik
Microsoft Surface Laptop 7 Copilot+ Pc Intel Core Ultra 7 16gb 512gb 13.8 tommer billede

Produktinformation

Intel Core Ultra-processor til effektiv ydelse 15" eller 13" berøringsskærm med PixelSense Flow-teknologi Udstyret med den mest inkluderende touchpad på markedet Co-Pilot+ PC med uendelige muligheder Lang batterilevetid på op til 22 timer til uafbrudt arbejde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Microsoft
Kategori: Professionelle computere
Artikel nr.: EP2-22281
EAN: 0196388465422
Varenr.: 5020041370
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Microsoft Surface Laptop Copilot+ PC for Business 13.8" 266V 16GB 512GB Intel Arc Graphics Windows 11 Pro
18.509 kr
Til butik
Microsoft Surface Laptop Copilot+ PC for Business 13.8" 266V 16GB 512GB Intel Arc Graphics Windows 11 Pro billede

Produktinformation

Microsoft Surface Laptop for Business - 7th Edition - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 7 - 266V / op til 5 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 13.8" touchscreen 2304 x 1536 @ 120 Hz - Wi-Fi 7, Bluetooth - sort - kbd: nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Microsoft
Artikel nr.: EP2-22281
EAN: 0196388465422
Varenr.: 1003065545

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Microsoft Surface Laptop Copilot+ PC for Business 13.8" 266V 16GB 512GB Intel Arc Graphics Windows 11 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Microsoft Surface Laptop Copilot+ PC for Business 13.8" 266V 16GB 512GB Intel Arc Graphics Windows 11 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK16.099 kr16.099 krKøb
2Dustin DK16.874 kr16.960,25 krKøb
3CompuMail DK18.509 kr18.509 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Microsoft Surface Laptop Copilot+ PC for Business 13.8" 266V 16GB 512GB Intel Arc Graphics Windows 11 Pro

PriceData har fulgt prisen på Microsoft Surface Laptop Copilot+ PC for Business 13.8" 266V 16GB 512GB Intel Arc Graphics Windows 11 Pro i 183 dage. Laveste pris i perioden er 13.499 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 17.990 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 15.548 kr.

Den nuværende pris på 16.099 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 72 prisændringer for Microsoft Surface Laptop Copilot+ PC for Business 13.8" 266V 16GB 512GB Intel Arc Graphics Windows 11 Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 72 prisændringer for Microsoft Surface Laptop Copilot+ PC for Business 13.8" 266V 16GB 512GB Intel Arc Graphics Windows 11 Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202616.099 kr151 kr (1%)
27. maj 202616.250 kr61 kr (0%)
19. maj 202616.189 kr90 kr (1%)
14. maj 202616.279 kr1.711 kr (10%)
5. maj 202617.990 kr1.711 kr (11%)
2. maj 202616.279 kr2.780 kr (21%)
17. apr. 202613.499 kr135 kr (1%)
16. apr. 202613.634 kr68 kr (0%)
15. apr. 202613.702 kr69 kr (1%)
14. apr. 202613.771 kr69 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret