Gå til hovedindhold

Microsoft Office Home and Business 2024 - Bokspakke - 1 PC/Mac - mediefri - Win, Mac - Svensk - Eurozone

MicrosoftSoftwareEAN: 0196388410675
Pris fra 2.075 krtil 2.190 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 115 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Microsoft Office Home and Business 2024 - Bokspakke - 1 PC/Mac - mediefri - Win, Mac - Svensk - Eurozone og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2075 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Microsoft Office Home & Business 2024 Swe
2.075 kr
Til butik
Microsoft Office Home & Business 2024 Swe billede

Produktinformation

Microsoft - Ep2-06690 - Office Home & Business 2024 - Svensk - 1 Bruger

Produktspecifikationer

Mærke: Microsoft
Artikel nr.: EP2-06690
EAN: 0196388410675
Varenr.: 1002380172
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Microsoft Office Home and Business 2024 - Bokspakke - 1 PC/Mac - mediefri - Win, Mac - Svensk - Eurozone
2.080 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Microsoft Office Home&Business 2024 (SE)
2.190 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Microsoft Office Home and Business 2024 - Bokspakke - 1 PC/Mac - mediefri - Win, Mac - Svensk - Eurozone koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Microsoft Office Home and Business 2024 - Bokspakke - 1 PC/Mac - mediefri - Win, Mac - Svensk - Eurozone koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.075 kr2.075 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.080 kr2.080 krKøb
3Komplett DK2.190 kr2.190 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Microsoft Office Home and Business 2024 - Bokspakke - 1 PC/Mac - mediefri - Win, Mac - Svensk - Eurozone

PriceData har fulgt prisen på Microsoft Office Home and Business 2024 - Bokspakke - 1 PC/Mac - mediefri - Win, Mac - Svensk - Eurozone i 176 dage. Laveste pris i perioden er 2.050 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 2.198 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.117 kr.

Den nuværende pris på 2.075 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Microsoft Office Home and Business 2024 - Bokspakke - 1 PC/Mac - mediefri - Win, Mac - Svensk - Eurozone. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Microsoft Office Home and Business 2024 - Bokspakke - 1 PC/Mac - mediefri - Win, Mac - Svensk - Eurozone de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.075 kr33 kr (2%)
29. maj 20262.108 kr33 kr (2%)
27. maj 20262.075 kr11 kr (1%)
26. maj 20262.086 kr1 kr (0%)
15. maj 20262.087 kr2 kr (0%)
12. maj 20262.089 kr1 kr (0%)
11. maj 20262.090 kr11 kr (1%)
10. maj 20262.101 kr11 kr (1%)
9. maj 20262.090 kr1 kr (0%)
8. maj 20262.091 kr13 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret