Gå til hovedindhold

Microsoft Office Home and Business 2024 - Bokspakke - 1 PC/Mac - mediefri - Win, Mac - Engelsk - Eurozone

MicrosoftSoftwareEAN: 0196388410088
Pris fra 1.898 krtil 2.329 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 431 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.720 kr 8. mar.

Sammenlign priser på Microsoft Office Home and Business 2024 - Bokspakke - 1 PC/Mac - mediefri - Win, Mac - Engelsk - Eurozone og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1898 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Microsoft Office Home and Business 2024 Eurozone
1.898 kr
Til butik
Microsoft Office Home and Business 2024 Eurozone billede

Produktinformation

Microsoft Office Home and Business 2024 - Bokspakke - 1 PC/Mac - mediefri - Win, Mac - Engelsk - Eurozone

Produktspecifikationer

Mærke: Microsoft
Artikel nr.: EP2-06631
EAN: 0196388410088
Varenr.: 1002354871
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Microsoft Office Home and Business 2024 - Bokspakke - 1 PC/Mac - mediefri - Win, Mac - Engelsk - Eurozone
1.920 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Microsoft Office Home and Business 2024 - English
1.927 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Microsoft Office Home And Business 2024 Medialess (eng)
-0%2.186 kr
Før 2.186,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
MS Office Home & Business 2024 (EN)
2.190 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Microsoft Office Home & Business 2024 - fuld licens (1 bruger, engelsk)
2.199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Microsoft Office Home & Business 2024 - fuld licens (1 bruger, engelsk)
2.219 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Microsoft Office Home and Business 2024 Eurozone
2.329 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Microsoft Office Home and Business 2024 - Bokspakke - 1 PC/Mac - mediefri - Win, Mac - Engelsk - Eurozone koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Microsoft Office Home and Business 2024 - Bokspakke - 1 PC/Mac - mediefri - Win, Mac - Engelsk - Eurozone koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.898 kr1.898 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.920 kr1.920 krKøb
3Proshop DK1.927 kr1.927 krKøb
4Dustin DK2.186 kr2.272,25 krKøb
5Komplett DK2.190 kr2.190 krKøb
6Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
7Vivas DK2.219 kr2.298 krKøb
8Ultrashop2.329 kr2.329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Microsoft Office Home and Business 2024 - Bokspakke - 1 PC/Mac - mediefri - Win, Mac - Engelsk - Eurozone

PriceData har fulgt prisen på Microsoft Office Home and Business 2024 - Bokspakke - 1 PC/Mac - mediefri - Win, Mac - Engelsk - Eurozone i 175 dage. Laveste pris i perioden er 1.560 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 1.945 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.873 kr.

Den nuværende pris på 1.898 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Microsoft Office Home and Business 2024 - Bokspakke - 1 PC/Mac - mediefri - Win, Mac - Engelsk - Eurozone. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Microsoft Office Home and Business 2024 - Bokspakke - 1 PC/Mac - mediefri - Win, Mac - Engelsk - Eurozone de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.898 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.899 kr10 kr (1%)
13. maj 20261.909 kr1 kr (0%)
11. maj 20261.910 kr1 kr (0%)
10. maj 20261.911 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.910 kr1 kr (0%)
8. maj 20261.911 kr11 kr (1%)
7. maj 20261.922 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.923 kr1 kr (0%)
4. apr. 20261.924 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret