Gå til hovedindhold

Patriot Memory MicroSD-kort Patriot VX Series 32 GB V30 UHS-I U3 Class 10 4K

Patriot MemoryFlashhukommelseskortEAN: 4711378425758
Pris fra 68 krtil 169 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 101 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 54 kr 13. mar.

Sammenlign priser på MicroSD-kort Patriot VX Series 32 GB V30 UHS-I U3 Class 10 4K og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 68 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Patriot VX Series microSDXC UHS-I U3 Memory Card 32GB 90MB/s
68 kr
Til butik
Patriot VX Series microSDXC UHS-I U3 Memory Card 32GB 90MB/s billede

Produktinformation

Patriot VX Series - Flashhukommelseskort - 32 GB - UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I U3

Produktspecifikationer

Artikel nr.: PSF32GVX31MCH
EAN: 4711378425758
Varenr.: 1001680271
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
MicroSD-kort Patriot VX Series 32 GB V30 UHS-I U3 Class 10 4K
149 kr
Til butik
MicroSD-kort Patriot VX Series 32 GB V30 UHS-I U3 Class 10 4K billede

Produktinformation

Hurtigt og stabilt microSD-kort til foto, video og mobilUdvid lagerpladsen på din smartphone, actionkamera eller drone med Patriot VX Series microSDXC 32 GB. Kortet leverer læsehastigheder op til 90 MB/s og skrivehastigheder op til 80 MB/s, så du kan gemme seriebilleder og højopløselige videoer uden ventetid. Video Speed Class V30 og UHS-I U3 gør det velegnet til flydende 4K UHD-optagelser.Bygget til daglig brugKortet er sort, støvtæt og vandtæt, så dine data er bedre beskyttet i hverdagen. Det fungerer i et bredt temperaturområde fra -25 til 85 °C og kan opbevares fra -40 til 85 °C. Understøtter Windows 7/8/10/11, Mac OS 10.6 eller nyere og Linux.Kapacitet: 32 GBType: MicroSDXCHastighedsklasser: V30, UHS-I U3, Class 10Læsehastighed: 90 MB/sSkrivehastighed: 80 MB/sUnderstøttet video: 4K UHDFarve: SortStøvtæt og vandtæt: JaSkrivebeskyttelse: JaUnderstøttede systemer: Windows 7/8/10/11, Mac OS 10.6+, LinuxDriftstemperatur: -25 – 85 °COpbevaringstemperatur: -40 – 85 °CBredde × højde × dybde: 1,5 × 1,1 × 0,1 cmVægt: 0,3 gUdgangsspænding: 2,7 – 3,6 VAntal pr. pakke: 1...

Produktspecifikationer

Kategori: Hukommelseskort
Vægt: 0.01g
EAN: 4711378425758
Varenr.: 1900097
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
MicroSD-kort Patriot VX Series 32 GB V30 UHS-I U3 Class 10 4K
169 kr
Til butik
MicroSD-kort Patriot VX Series 32 GB V30 UHS-I U3 Class 10 4K billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Hukommelseskort
Vægt: 0.01g
EAN: 4711378425758
Varenr.: 1900097

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MicroSD-kort Patriot VX Series 32 GB V30 UHS-I U3 Class 10 4K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MicroSD-kort Patriot VX Series 32 GB V30 UHS-I U3 Class 10 4K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK68 kr68 krKøb
2Boligcenter DK149 kr149 krKøb
3Vivas DK169 kr248 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MicroSD-kort Patriot VX Series 32 GB V30 UHS-I U3 Class 10 4K

PriceData har fulgt prisen på MicroSD-kort Patriot VX Series 32 GB V30 UHS-I U3 Class 10 4K i 180 dage. Laveste pris i perioden er 48 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 65 kr.

Den nuværende pris på 68 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for MicroSD-kort Patriot VX Series 32 GB V30 UHS-I U3 Class 10 4K. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for MicroSD-kort Patriot VX Series 32 GB V30 UHS-I U3 Class 10 4K de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202668 kr29 kr (30%)
29. maj 202697 kr23 kr (31%)
9. maj 202674 kr9 kr (14%)
22. apr. 202665 kr33 kr (34%)
14. apr. 202698 kr2 kr (2%)
13. apr. 202696 kr2 kr (2%)
9. apr. 202698 kr34 kr (53%)
31. mar. 202664 kr10 kr (14%)
26. mar. 202674 kr12 kr (19%)
24. mar. 202662 kr12 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret