Gå til hovedindhold

SanDisk High Endurance - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 512 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I

SanDiskFlashhukommelseskortEAN: 0619659205003
Pris fra 922 krtil 1.139 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 217 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 643 kr 2. apr.

Sammenlign priser på SanDisk High Endurance - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 512 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 922 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SanDisk High Endurance - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 512 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I
922 kr
Til butik
SanDisk High Endurance - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 512 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I billede

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Kategori: Hukommelseskort
Farve: 1
Artikel nr.: SDSQQNR-512G-GN6IA
EAN: 0619659205003
Varenr.: 10505606
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SanDisk High Endurance microSDXC 512GB 100MB/s
923 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SANDISK High Endurance microSD/SD - 100MB/s - 512GB
923 kr
Til butik
SANDISK High Endurance microSD/SD - 100MB/s - 512GB billede

Produktinformation

SDXC flashhukommelseskort (SD adapter inkluderet), kapacitet: 512 GB, overførselshastighed: op til 100MB/s (læs) / op til 40MB/s (skriv), hastighedsklasse: SD Class: C10 / UHS Class: UHS-I / U Class: U3 / Video Class: V30.

Produktspecifikationer

Mærke: SANDISK
Kategori: Hukommelseskort
Artikel nr.: SDSQQNR-512G-GN6IA
EAN: 0619659205003
Varenr.: 3204659
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SANDISK MicroSDXC 512GB High Endurance med adap
1.019 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hukommelseskort microSDXC - SanDisk High Endurance 512 GB, 100 MB/s
-12%1.029 kr
Før 1.169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hukommelseskort microSDXC - SanDisk High Endurance 512 GB, 100 MB/s
-12%1.049 kr
Før 1.189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SanDisk High Endurance microSDXC 512GB 100MB/s
1.139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SanDisk High Endurance - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 512 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SanDisk High Endurance - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 512 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK922 kr961 krKøb
2CompuMail DK923 kr923 krKøb
3Proshop DK923 kr962 krKøb
4Teknikproffset DK1.019 kr1.068 krKøb
5Boligcenter DK1.029 kr1.029 krKøb
6Vivas DK1.049 kr1.118 krKøb
7Ultrashop1.139 kr1.139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SanDisk High Endurance - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 512 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I

PriceData har fulgt prisen på SanDisk High Endurance - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 512 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I i 184 dage. Laveste pris i perioden er 553 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 927 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 781 kr.

Den nuværende pris på 922 kr er 18% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 77 prisændringer for SanDisk High Endurance - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 512 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 77 prisændringer for SanDisk High Endurance - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 512 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026922 kr6 kr (1%)
26. maj 2026916 kr7 kr (1%)
24. maj 2026923 kr4 kr (0%)
22. maj 2026919 kr6 kr (1%)
19. maj 2026925 kr10 kr (1%)
14. maj 2026915 kr8 kr (1%)
13. maj 2026907 kr3 kr (0%)
10. maj 2026910 kr1 kr (0%)
9. maj 2026909 kr18 kr (2%)
8. maj 2026927 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret