Gå til hovedindhold

Ansell Microgard 2000 standard støvdragt type 5/6 hvid - Medium | Beskyttelsesdragter | Asbest støv | Beskyttelsesdragt Type 5/6

AnsellBeskyttelsesdragterEAN: 5013756006542
Pris: 98,04 kr
1 forhandler

Sammenlign priser på Microgard 2000 standard støvdragt type 5/6 hvid - Medium | Beskyttelsesdragter | Asbest støv | Beskyttelsesdragt Type 5/6 og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 98.04 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Microgard 2000 standard støvdragt type 5/6 hvid - Medium | Beskyttelsesdragter | Asbest støv | Beskyttelsesdragt Type 5/6
98,04 kr
Til butik
Microgard 2000 standard støvdragt type 5/6 hvid - Medium | Beskyttelsesdragter | Asbest støv | Beskyttelsesdragt Type 5/6 billede

Produktinformation

Microgard 2000 standard støvdragt type 5/6 hvidEn god støvdragt, af PE-lamineret materiale.Velegnet til brug indenfor sprøjtemaling, levnedsmiddel-, kemikalie-, elektronik-, kernekraftindustri, landbrug, veterinær og cleen.Med forstærkning i skridt og und...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ansell
Kategori: Beskyttelsesdragter
EAN: 5013756006542
Varenr.: 47525832360273

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Microgard 2000 standard støvdragt type 5/6 hvid - Medium | Beskyttelsesdragter | Asbest støv | Beskyttelsesdragt Type 5/6 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Microgard 2000 standard støvdragt type 5/6 hvid - Medium | Beskyttelsesdragter | Asbest støv | Beskyttelsesdragt Type 5/6 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten98,04 kr98,04 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Microgard 2000 standard støvdragt type 5/6 hvid - Medium | Beskyttelsesdragter | Asbest støv | Beskyttelsesdragt Type 5/6

PriceData har fulgt prisen på Microgard 2000 standard støvdragt type 5/6 hvid - Medium | Beskyttelsesdragter | Asbest støv | Beskyttelsesdragt Type 5/6 i 154 dage. Laveste pris i perioden er 96,13 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 98,04 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 97 kr.

Den nuværende pris på 98,04 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Microgard 2000 standard støvdragt type 5/6 hvid - Medium | Beskyttelsesdragter | Asbest støv | Beskyttelsesdragt Type 5/6. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Microgard 2000 standard støvdragt type 5/6 hvid - Medium | Beskyttelsesdragter | Asbest støv | Beskyttelsesdragt Type 5/6 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. jan. 202698,04 kr1,91 kr (2%)
31. dec. 202596,13 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret