Gå til hovedindhold

Goobay MicroConnect - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 2 m - afskærmet parsnoet kabel (SSTP) - CAT 6 - halogenfri - blå

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849682681
Pris fra 18 krtil 59 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (69% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 14,06 kr 31. mar.

Sammenlign priser på MicroConnect - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 2 m - afskærmet parsnoet kabel (SSTP) - CAT 6 - halogenfri - blå og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 18 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay CAT 6 S/FTP CU 2m Blue
18 kr
Til butik
Goobay CAT 6 S/FTP CU 2m Blue billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - SFTP, PiMF - CAT 6 - halogenfri, formet, knastfri - blå

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 68268
EAN: 4040849682681
Varenr.: 70413
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MicroConnect - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 2 m - afskærmet parsnoet kabel (SSTP) - CAT 6 - halogenfri - blå
25,3 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay CAT 6 S/FTP CU 2m Blue
29 kr
Til butik
Goobay CAT 6 S/FTP CU 2m Blue billede

Produktinformation

Goobay CAT 6 S/FTP CU 2m Blå Oplev pålidelig og hurtig dataoverførsel med Goobay CAT 6 S/FTP CU kabel i en smuk blå farve. Dette 2 meter lange netværkskabel er designet til at levere op til 10 Gbps hastigheder, hvilket gør det ideelt til gaming, streaming...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849682681
Varenr.: 37849
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 6 S/FTP 2 m - Goobay (blå)
29 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), blå, 2 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)
-57%38 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 6 S/FTP 2 m - Goobay (blå)
49 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 S/FTP - Blå - 2m
59 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
S/FTP netværkskabel - CAT6 PIMF CU LSZH, Blå (2m)
59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MicroConnect - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 2 m - afskærmet parsnoet kabel (SSTP) - CAT 6 - halogenfri - blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MicroConnect - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 2 m - afskærmet parsnoet kabel (SSTP) - CAT 6 - halogenfri - blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK18 kr18 krKøb
2CS MEGASTORE DK25,3 kr64,3 krKøb
3Ultrashop29 kr29 krKøb
4Boligcenter DK29 kr29 krKøb
5Teknikproffset DK38 kr87 krKøb
6Vivas DK49 kr118 krKøb
7Proshop DK59 kr98 krKøb
8EL-GROSSISTEN59 kr59 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MicroConnect - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 2 m - afskærmet parsnoet kabel (SSTP) - CAT 6 - halogenfri - blå

PriceData har fulgt prisen på MicroConnect - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 2 m - afskærmet parsnoet kabel (SSTP) - CAT 6 - halogenfri - blå i 168 dage. Laveste pris i perioden er 14,05 kr (registreret d. 25. januar 2026), højeste er 29 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 16 kr.

Den nuværende pris på 18 kr er 13% over normalprisen. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for MicroConnect - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 2 m - afskærmet parsnoet kabel (SSTP) - CAT 6 - halogenfri - blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for MicroConnect - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 2 m - afskærmet parsnoet kabel (SSTP) - CAT 6 - halogenfri - blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 202618 kr3,92 kr (28%)
19. apr. 202614,08 kr
31. mar. 202614,06 kr
29. mar. 202614,09 kr
24. mar. 202614,06 kr
23. mar. 202614,08 kr
8. feb. 202614,06 kr
7. feb. 202614,05 kr
4. feb. 202614,06 kr
3. feb. 202614,05 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret