Gå til hovedindhold

Mette Blomsterberg Blomsterbergs - Professionel Gasbrænder (229814)

Mette BlomsterbergKøkkenbestiksætEAN: 5722002298142
Pris fra 277 krtil 419 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 142 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 270 kr 13. maj

Sammenlign priser på Mette Blomsterberg Blomsterbergs - Professionel Gasbrænder (229814) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 277 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mette Blomsterberg Professionel Gasbrænder
277 kr
Til butik
Mette Blomsterberg Professionel Gasbrænder billede

Produktinformation

Gasbrænder, højde 16 cm Tænder elektronisk Justerbar flamme Let at genopfylde (almindelig lightergas) Gasbrænder Prof. v/ Mette Blomsterberg

Produktspecifikationer

Kategori: Koekkenredskaber
Artikel nr.: 229814
EAN: 5722002298142
Varenr.: 3215679
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blomsterberg - s Professionel Gasbrænder
-28%301 kr
Før 419,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Mette Blomsterberg - Gasbrænder
349,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Mette Blomsterberg Blomsterbergs - Professionel Gasbrænder (229814)
359 kr
Til butik
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Blomsterbergs Professionel Gasbrænder
419 kr
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Blomsterbergs Professionel Gasbrænder
419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mette Blomsterberg Blomsterbergs - Professionel Gasbrænder (229814) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mette Blomsterberg Blomsterbergs - Professionel Gasbrænder (229814) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK277 kr316 krKøb
2Rikki Tikki Shop301 kr301 krKøb
3Gucca.dk349,95 kr349,95 krKøb
4Teknikproffset DK359 kr408 krKøb
5Kai Berntsen ApS419 kr419 krKøb
6HvidevareShoppen.dk419 kr419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mette Blomsterberg Blomsterbergs - Professionel Gasbrænder (229814)

PriceData har fulgt prisen på Mette Blomsterberg Blomsterbergs - Professionel Gasbrænder (229814) i 172 dage. Laveste pris i perioden er 267 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 277 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 274 kr.

Den nuværende pris på 277 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Mette Blomsterberg Blomsterbergs - Professionel Gasbrænder (229814). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Mette Blomsterberg Blomsterbergs - Professionel Gasbrænder (229814) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026277 kr7 kr (3%)
13. maj 2026270 kr1 kr (0%)
12. maj 2026271 kr1 kr (0%)
11. maj 2026272 kr1 kr (0%)
10. maj 2026273 kr1 kr (0%)
9. maj 2026274 kr1 kr (0%)
8. maj 2026275 kr1 kr (0%)
1. maj 2026276 kr1 kr (0%)
17. mar. 2026277 kr1 kr (0%)
13. mar. 2026276 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret