Gå til hovedindhold

Hultafors Meterstok gul glasfiber m/skiftemål G59-2-12 GU SM, 2 m og 12 led

HultaforsRedskaberEAN: 7317842001519
Pris fra 105 krtil 161,25 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 56,25 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Meterstok gul glasfiber m/skiftemål G59-2-12 GU SM, 2 m og 12 led og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 105 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hultafors glasfiber tommestok 2meter, 12 led m. skiftemål
105 kr
Til butik
Hultafors glasfiber tommestok 2meter, 12 led m. skiftemål billede

Produktinformation

Hultafors glasfiber tommestok med 12 led og skiftemål Tommestokken har som noget helt særligt, skiftemål angivet på de ene side. Fremstillet af polyamid Metrisk gradering i sort på begge sider

Produktspecifikationer

Mærke: Hultafors
Kategori: Måleværktøj
Størrelse: 2m, 12 led
EAN: 7317842001519
Varenr.: 881022250
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hultafors meterstok med skifteml, 2 meter, 12 led, glasfiber
119 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hultafors 2 meter glasfiber tommestok i 12 led, med skiftemål
119 kr
Til butik
Hultafors 2 meter glasfiber tommestok i 12 led, med skiftemål billede

Produktinformation

Hultafors glasfiber tommestok med skiftemål 12 led Fremstillet af glasfiber polyamid Metrisk gradering i sort på begge sider Hos Hultafors laver man værktøj man kan stole på. Og med tiden er Hultafors blevet til et af de førende værktøjsmærker på marked...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hultafors
Kategori: Måleinstrumenter
EAN: 7317842001519
Varenr.: 881022250
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hultafors glasfiber tommestok 2meter, 12 led m. skiftemål
119 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tommestok 2 m 12 led glasfiber - G59-2-12 GU SM, Hultafors 200154
129 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hultafors meterstok med skiftemål, glasfiber, 2 m
132,09 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Meterstok gul glasfiber m/skiftemål G59-2-12 GU SM, 2 m og 12 led
-32%133,56 kr
Før 195 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hultafors glasfiber tommestok med skiftemål - 12 led
-13%143 kr
Før 165 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hultafors tommestok i glasfiber - 10 led
155 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Hultafors Tommestok 2 m 12 led glasfiber G59-2-12 GU SM, 200154
161,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Meterstok gul glasfiber m/skiftemål G59-2-12 GU SM, 2 m og 12 led koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Meterstok gul glasfiber m/skiftemål G59-2-12 GU SM, 2 m og 12 led koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj105 kr105 krKøb
2WATTOO.DK119 kr119 krKøb
3Greenline119 kr119 krKøb
4LavprisEl119 kr119 krKøb
5CS MEGASTORE DK129 kr168 krKøb
6EL-GROSSISTEN132,09 kr132,09 krKøb
7Globaltools.dk133,56 kr133,56 krKøb
8BilligVVS DK143 kr143 krKøb
9LavprisVVS155 kr155 krKøb
10vvsfittings.dk161,25 kr161,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Meterstok gul glasfiber m/skiftemål G59-2-12 GU SM, 2 m og 12 led

PriceData har fulgt prisen på Meterstok gul glasfiber m/skiftemål G59-2-12 GU SM, 2 m og 12 led i 182 dage. Laveste pris i perioden er 103 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 128 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 118 kr.

Den nuværende pris på 105 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Meterstok gul glasfiber m/skiftemål G59-2-12 GU SM, 2 m og 12 led. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Meterstok gul glasfiber m/skiftemål G59-2-12 GU SM, 2 m og 12 led de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026105 kr14 kr (12%)
8. maj 2026119 kr14 kr (13%)
21. mar. 2026105 kr14 kr (12%)
20. mar. 2026119 kr14 kr (13%)
12. mar. 2026105 kr2 kr (2%)
14. feb. 2026103 kr25 kr (20%)
13. feb. 2026128 kr25 kr (24%)
8. feb. 2026103 kr25 kr (20%)
5. feb. 2026128 kr5 kr (4%)
3. jan. 2026123 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret