Gå til hovedindhold

Metalbestos Aftræk connext loftkrave hvid 0-10° 80/125

MetalbestosSanitetEAN: 5706561157263
Pris fra 87 krtil 116 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 29 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 86 kr 27. maj

Sammenlign priser på Metalbestos Aftræk connext loftkrave hvid 0-10° 80/125 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 87 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Metalbestos Aftræk connext loftkrave hvid 0-10° 80/125
87 kr
Til butik
Metalbestos Aftræk connext loftkrave hvid 0-10° 80/125 billede

Produktinformation

AFTRÆK CONNEXT LOFTKR HVID 0-10° 80/125

Produktspecifikationer

Mærke: Metalbestos
Kategori: Kedler og skorstene
Artikel nr.: 342984080
EAN: 5706561157263
Varenr.: 2899170
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
MB ConneXt 80-125mm 0-10gr loftkrave hvid PPS
87 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
80/125 mm Metalbestos ConneXt krave 0-10° hvid PPS
116 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metalbestos Aftræk connext loftkrave hvid 0-10° 80/125 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metalbestos Aftræk connext loftkrave hvid 0-10° 80/125 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK87 kr126 krKøb
2Elvvs.dk87 kr87 krKøb
3CS MEGASTORE DK116 kr155 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Metalbestos Aftræk connext loftkrave hvid 0-10° 80/125

PriceData har fulgt prisen på Metalbestos Aftræk connext loftkrave hvid 0-10° 80/125 i 167 dage. Laveste pris i perioden er 86 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 92 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 87 kr.

Den nuværende pris på 87 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Metalbestos Aftræk connext loftkrave hvid 0-10° 80/125. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Metalbestos Aftræk connext loftkrave hvid 0-10° 80/125 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202687 kr1 kr (1%)
27. maj 202686 kr1 kr (1%)
9. apr. 202687 kr1 kr (1%)
4. feb. 202686 kr6 kr (7%)
2. feb. 202692 kr6 kr (7%)
31. dec. 202586 kr1 kr (1%)
18. dec. 202587 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret