Gå til hovedindhold

Metabo MWB 100, Beige, Metallic, Træ, Rektangulær form, 4 ben, H-ben, 710 mm

MetaboFriluftslivEAN: 4061792253582
Pris fra 1.440 krtil 2.314 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 874 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Metabo MWB 100, Beige, Metallic, Træ, Rektangulær form, 4 ben, H-ben, 710 mm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1440 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Metabo MWB 100 udendærs bord Beige, Metallic Rektangulær form
1.440 kr
Til butik
Metabo MWB 100 udendærs bord Beige, Metallic Rektangulær form billede

Produktinformation

Metabo MWB 100. Produktfarve: Beige, Metallic, Materiale: Træ, Form på bordplade: Rektangulær form. Bredde: 710 mm, Højde (min.): 80 cm, Højde (maks.): 100 cm. Anbefalet køn: Ethvert køn

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Artikel nr.: 626991000
EAN: 4061792253582
Varenr.: 1002251475
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Metabo MWB 100 outdoor table
1.654 kr
Til butik
Metabo MWB 100 outdoor table billede

Produktinformation

Udendørsbord med foldemekanisme til hurtig opsætning og nedtagning, højdejusterbare fødder for optimal arbejdshøjde og en robust udskiftelig MDF-bordplade. Metabo MWB 100 udendørsbord er designet som et mobilt værksted med mange anvendelsesområder, med en let aluminiumsramme med bærehåndtag og flere spændings- og fastgørelsesmuligheder til fleksibelt arbejde på stedet. Nivelleringsfod hjælper med at kompensere for ujævnt underlag Omløbende T-not til sideværts fastspænding med egnede klemmer MDF-bordplade med 20 mm hundehuller og vinkelvisning Hjørnesamlere medfølger til at forbinde flere borde Omløbende not til ophængning af egnede åbne opbevaringskasser Praktisk, tilpasningsdygtig arbejdsflade, der er nem at flytte og hurtig at sætte op, hvor end du har brug for den.

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: 626991000
EAN: 4061792253582
Varenr.: 3444554
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Metabo Sammenklappelig Arbejdsbord MWB 100
1.747,5 kr
Til butik
Metabo Sammenklappelig Arbejdsbord MWB 100 billede

Produktinformation

OBS! Skal afhentes i SPECIAL~BUTIKKEN Holstebro. Metabo MWB 100 er et sammenklappeligt arbejdsbord, der kombinerer mobilitet med stabilitet perfekt til både professionelle og private brugere. Med hurtig opsætning og kompakt sammenfoldning er det ideelt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Reoler, borde og tavler
EAN: 4061792253582
Varenr.: 19772756
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Arbejdsbord sammenklappeligt 75×100cm MWB 100
-29%1.872,5 kr
Før 2.636,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Metabo MWB 100 udendærs bord Beige, Metallic Rektangulær form
2.249 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Metabo MWB 100, Beige, Metallic, Træ, Rektangulær form, 4 ben, H-ben, 710 mm
2.314 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo MWB 100, Beige, Metallic, Træ, Rektangulær form, 4 ben, H-ben, 710 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo MWB 100, Beige, Metallic, Træ, Rektangulær form, 4 ben, H-ben, 710 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.440 kr1.440 krKøb
2Proshop DK1.654 kr1.654 krKøb
3Specialbutikken1.747,5 kr1.747,5 krKøb
4Globaltools.dk1.872,5 kr1.872,5 krKøb
5Ultrashop2.249 kr2.249 krKøb
6CS MEGASTORE DK2.314 kr2.513 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Metabo MWB 100, Beige, Metallic, Træ, Rektangulær form, 4 ben, H-ben, 710 mm

PriceData har fulgt prisen på Metabo MWB 100, Beige, Metallic, Træ, Rektangulær form, 4 ben, H-ben, 710 mm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.440 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 1.689 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.623 kr.

Den nuværende pris på 1.440 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Metabo MWB 100, Beige, Metallic, Træ, Rektangulær form, 4 ben, H-ben, 710 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Metabo MWB 100, Beige, Metallic, Træ, Rektangulær form, 4 ben, H-ben, 710 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.440 kr51 kr (3%)
24. maj 20261.491 kr56 kr (4%)
23. maj 20261.547 kr56 kr (4%)
9. apr. 20261.491 kr86 kr (5%)
8. apr. 20261.577 kr5 kr (0%)
1. apr. 20261.582 kr124 kr (9%)
29. mar. 20261.458 kr156 kr (10%)
28. mar. 20261.614 kr64 kr (4%)
27. mar. 20261.678 kr64 kr (4%)
26. mar. 20261.614 kr64 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret