Gå til hovedindhold

Metabo KS 18 LTX 57 - Cirkelsav - ledningfri - 165 mm - intet batteri - 18 V - SOLO

MetaboRedskaberEAN: 4007430327352
Pris fra 1.390 krtil 1.923,75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 533,75 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.265 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Metabo KS 18 LTX 57 - Cirkelsav - ledningfri - 165 mm - intet batteri - 18 V - SOLO og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1390 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Metabo KS 18 LTX 57 - Cirkelsav - ledningfri - 165 mm - intet batteri - 18 V - SOLO
1.390 kr
Til butik
Metabo KS 18 LTX 57 - Cirkelsav - ledningfri - 165 mm - intet batteri - 18 V - SOLO billede

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Rundsav
Farve: 1
Artikel nr.: 601857890
EAN: 4007430327352
Varenr.: 5654272
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Metabo KS 18 LTX 57 Rundsav Intet batteri
1.391 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Metabo KS 18 LTX 57 akku rundsav 165 mm - uden batteri (18 V)
1.499 kr
Til butik
Metabo KS 18 LTX 57 akku rundsav 165 mm - uden batteri (18 V) billede

Produktinformation

Metabo KS 18 LTX 57 - Cirkelsav - ledningfri - 165 mm - intet batteri - 18 VGenereltAkselstørrelse: 20 mmFunktioner: Blødt gripskridfrit håndtagaluminiumsbasejusterbar skæredybdemotorbremseUltra-M teknologiskærerindikatorHastighed: 4600 rpmKapacitet: Skæredybde - 57 mm (90°) | Skæredybde - 43 mm (45°)Lineær hastighed: 39 m/minProdukttype: Cirkelsav - ledningfri - 165 mmBatteriAntal inkluderet: Intet batteriForsynet spænding: 18 VDiverseInkluderet tilbehør: UnbrakonøglerivehegnparallelguidekarbidsavklingeetuiindlægStøj og vibration: Vibration - 2.5 m/s² - usikkerhed K: 1.5 m/s² | Lydtryk - 92 dB(A) - usikkerhed K: 3 dB(A) | Lydstyrke - 103 dB(A) - usikkerhed K: 3 dB(A)Mål og vægtVægt: 3.4 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: El save
Vægt: 4.1g
EAN: 4007430327352
Varenr.: 2125598
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Metabo KS 18 LTX 57 akku rundsav 165 mm - uden batteri (18 V)
1.519 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Metabo KS 18 LTX 57 Rundsav Intet batteri
1.559 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Metabo Ks 18 Ltx 57 Rundsav Solo - 601857890
1.850 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Rundsav 165mm KS 18 LTX 57 solo
-39%1.923,75 kr
Før 3.136,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo KS 18 LTX 57 - Cirkelsav - ledningfri - 165 mm - intet batteri - 18 V - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo KS 18 LTX 57 - Cirkelsav - ledningfri - 165 mm - intet batteri - 18 V - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.390 kr1.390 krKøb
2CompuMail DK1.391 kr1.391 krKøb
3Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
4Vivas DK1.519 kr1.588 krKøb
5Ultrashop1.559 kr1.559 krKøb
6Homeshop DK1.850 kr1.850 krKøb
7Globaltools.dk1.923,75 kr1.923,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Metabo KS 18 LTX 57 - Cirkelsav - ledningfri - 165 mm - intet batteri - 18 V - SOLO

PriceData har fulgt prisen på Metabo KS 18 LTX 57 - Cirkelsav - ledningfri - 165 mm - intet batteri - 18 V - SOLO i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.265 kr (registreret d. 8. april 2026), højeste er 1.779 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.399 kr.

Den nuværende pris på 1.390 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Metabo KS 18 LTX 57 - Cirkelsav - ledningfri - 165 mm - intet batteri - 18 V - SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Metabo KS 18 LTX 57 - Cirkelsav - ledningfri - 165 mm - intet batteri - 18 V - SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.390 kr8 kr (1%)
30. maj 20261.382 kr8 kr (1%)
28. maj 20261.390 kr1 kr (0%)
26. maj 20261.391 kr9 kr (1%)
24. maj 20261.382 kr8 kr (1%)
23. maj 20261.390 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.391 kr9 kr (1%)
19. maj 20261.382 kr8 kr (1%)
18. maj 20261.390 kr22 kr (2%)
17. maj 20261.412 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret