Gå til hovedindhold

Metabo BS 18 LTX BL I Bore-/skruemaskine Uden batteri Intet batteri Nøgleløs borepatron

MetaboSanitetEAN: 4061792188136
Pris fra 1.329 krtil 1.633 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 304 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.327 kr 13. maj

Sammenlign priser på Metabo BS 18 LTX BL I Bore-/skruemaskine Uden batteri Intet batteri Nøgleløs borepatron og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1329 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Metabo BS 18 LTX BL I Bore-/skruemaskine Uden batteri Intet batteri Nøgleløs borepatron
1.329 kr
Til butik
Metabo BS 18 LTX BL I Bore-/skruemaskine Uden batteri Intet batteri Nøgleløs borepatron billede

Produktinformation

Metabo BS 18 LTX BL I - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 13 mm - 130 N·m - intet batteri - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Artikel nr.: 602358850
EAN: 4061792188136
Varenr.: 999029816
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Metabo BS 18 LTX BL I Batteri boremaskine 18 V uden batteri - SOLO
1.371 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Metabo Accuboremaskine BS 18 LTX BL I
1.622,5 kr
Til butik
Metabo Accuboremaskine BS 18 LTX BL I billede

Produktinformation

Akku bore-/skruemaskine med maksimal ydeevne til krævende opgaver. Den har impulstryk til udskruning af fastsiddende skruer og forboring på glatte overflader. Udstyret med en kulfri Metabo-motor for hurtigere arbejde og høj effektivitet. Precision Stop s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Boremaskine skruemaskine
EAN: 4061792188136
Varenr.: 19381665
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bore-/skruemaskine BS 18 LTX BL I solo
-51%1.623,75 kr
Før 3.311,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
18 Volt Bs 18 Ltx Bl I Solo
1.633 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo BS 18 LTX BL I Bore-/skruemaskine Uden batteri Intet batteri Nøgleløs borepatron koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo BS 18 LTX BL I Bore-/skruemaskine Uden batteri Intet batteri Nøgleløs borepatron koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.329 kr1.329 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.371 kr1.371 krKøb
3Specialbutikken1.622,5 kr1.622,5 krKøb
4Globaltools.dk1.623,75 kr1.623,75 krKøb
5Elvvs.dk1.633 kr1.633 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Metabo BS 18 LTX BL I Bore-/skruemaskine Uden batteri Intet batteri Nøgleløs borepatron

PriceData har fulgt prisen på Metabo BS 18 LTX BL I Bore-/skruemaskine Uden batteri Intet batteri Nøgleløs borepatron i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.327 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 1.483 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.375 kr.

Den nuværende pris på 1.329 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Metabo BS 18 LTX BL I Bore-/skruemaskine Uden batteri Intet batteri Nøgleløs borepatron. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Metabo BS 18 LTX BL I Bore-/skruemaskine Uden batteri Intet batteri Nøgleløs borepatron de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.329 kr2 kr (0%)
13. maj 20261.327 kr2 kr (0%)
7. maj 20261.329 kr1 kr (0%)
1. maj 20261.330 kr2 kr (0%)
30. apr. 20261.332 kr1 kr (0%)
28. apr. 20261.333 kr5 kr (0%)
26. apr. 20261.328 kr1 kr (0%)
24. apr. 20261.329 kr18 kr (1%)
19. apr. 20261.347 kr1 kr (0%)
15. apr. 20261.348 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret