Gå til hovedindhold

No brand Messing haneforlænger, 1/2" - 50 mm

No brandSanitetEAN: 5706555150232
Pris fra 21,75 krtil 55 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 33,25 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 20,34 kr 10. maj

Sammenlign priser på Messing haneforlænger, 1/2" - 50 mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 21.75 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Messing haneforlnger 50 mm, " x "
21,75 kr
Til butik
Messing haneforlnger 50 mm, " x " billede

Produktspecifikationer

Mærke: KK Sourcing
Kategori: WATTOO.DK VVS Rr & fittings Messing rr og fittings Haneforlngere
EAN: 5706555150232
Varenr.: 743171650
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1/2" x 50 mm Haneforlænger rå
25,99 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Messing haneforlænger, 1/2" - 50 mm
47 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Messing haneforlænger, 1/2" - 50 mm
55 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Messing haneforlænger, 1/2" - 50 mm
55 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Messing haneforlænger, 1/2" - 50 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Messing haneforlænger, 1/2" - 50 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK21,75 kr21,75 krKøb
2EL-GROSSISTEN25,99 kr25,99 krKøb
3LavprisVVS47 kr47 krKøb
4BilligVVS DK55 kr55 krKøb
5CompletVVS55 kr55 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Messing haneforlænger, 1/2" - 50 mm

PriceData har fulgt prisen på Messing haneforlænger, 1/2" - 50 mm i 161 dage. Laveste pris i perioden er 20,34 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 51,98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 31 kr.

Den nuværende pris på 21,75 kr er 30% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 54% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Messing haneforlænger, 1/2" - 50 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Messing haneforlænger, 1/2" - 50 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202621,75 kr4,24 kr (16%)
26. maj 202625,99 kr4,24 kr (19%)
23. maj 202621,75 kr4,24 kr (16%)
22. maj 202625,99 kr4,24 kr (19%)
17. maj 202621,75 kr1,41 kr (7%)
10. maj 202620,34 kr1,41 kr (6%)
8. maj 202621,75 kr25,25 kr (54%)
7. maj 202647 kr25,25 kr (116%)
30. apr. 202621,75 kr30,23 kr (58%)
29. apr. 202651,98 kr30,23 kr (139%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret