Gå til hovedindhold

Mercusys ME30 AC1200 Wi-Fi Extender WiFi-rækkeviddeforlænge

MercusysRepeatere og transceivereEAN: 6957939000516
Pris fra 134 krtil 259 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 125 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Mercusys ME30 AC1200 Wi-Fi Extender WiFi-rækkeviddeforlænge og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 134 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Mercusys ME30 AC1200 Wi-Fi Extender WiFi-rækkeviddeforlænge
134 kr
Til butik
Mercusys ME30 AC1200 Wi-Fi Extender WiFi-rækkeviddeforlænge billede

Produktinformation

Mercusys ME30 - AC1200 Wi-Fi Extender - WiFi-rækkeviddeforlænge - Wi-Fi - 2.4 GHz/5 GHz - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Mercusys
Artikel nr.: ME30
EAN: 6957939000516
Varenr.: 1002951743
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Mercusys ME30 AC1200 Wi-Fi Extender WiFi-rækkeviddeforlænge
159 kr
Til butik
Mercusys ME30 AC1200 Wi-Fi Extender WiFi-rækkeviddeforlænge billede

Produktinformation

Mercusys ME30 AC1200 Wi-Fi Extender Oplev ubesværet internetforbindelse med Mercusys ME30 AC1200 Wi-Fi Extender, der effektivt forlænger Wi-Fi dækningen i dit hjem. Uanset om du arbejder, streamer eller spiller, sikrer denne extender, at du får en stabil...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mercusys
Kategori: WiFi-udvidelser & Netværksforstærkere
EAN: 6957939000516
Varenr.: 87652
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MERCUSYS ME30 network extender
189 kr
Til butik
Gå til Specialkamera.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
WiFi forstærker AC1200 - ME30 Dual Band
199 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wi‑Fi range extender Mercusys AC1200 (ME30)
239 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wi‑Fi range extender Mercusys AC1200 (ME30)
259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mercusys ME30 AC1200 Wi-Fi Extender WiFi-rækkeviddeforlænge koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mercusys ME30 AC1200 Wi-Fi Extender WiFi-rækkeviddeforlænge koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK134 kr134 krKøb
2Ultrashop159 kr159 krKøb
3Proshop DK189 kr228 krKøb
4Specialkamera.dk199 kr199 krKøb
5Boligcenter DK239 kr239 krKøb
6Vivas DK259 kr338 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mercusys ME30 AC1200 Wi-Fi Extender WiFi-rækkeviddeforlænge

PriceData har fulgt prisen på Mercusys ME30 AC1200 Wi-Fi Extender WiFi-rækkeviddeforlænge i 171 dage. Laveste pris i perioden er 134 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 159 kr.

Den nuværende pris på 134 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Mercusys ME30 AC1200 Wi-Fi Extender WiFi-rækkeviddeforlænge. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Mercusys ME30 AC1200 Wi-Fi Extender WiFi-rækkeviddeforlænge de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026134 kr25 kr (16%)
22. maj 2026159 kr25 kr (19%)
30. apr. 2026134 kr25 kr (16%)
29. apr. 2026159 kr25 kr (19%)
21. apr. 2026134 kr21 kr (14%)
18. mar. 2026155 kr34 kr (18%)
17. mar. 2026189 kr34 kr (22%)
2. feb. 2026155 kr34 kr (18%)
1. feb. 2026189 kr34 kr (22%)
19. dec. 2025155 kr34 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret