Gå til hovedindhold

Mercusys MB110-4G, Wi-Fi 4 (802.11n), Enkelt band (2,4 GHz), Ethernet LAN, 4G, Hvid, Stationær router/pol router

MercusysBroer og routereEAN: 6957939001995
Pris fra 290 krtil 389 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 99 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 243 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Mercusys MB110-4G, Wi-Fi 4 (802.11n), Enkelt band (2,4 GHz), Ethernet LAN, 4G, Hvid, Stationær router/pol router og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 290 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mercusys MB110-4G, Wi-Fi 4 (802.11n), Enkelt band (2,4 GHz), Ethernet LAN, 4G, Hvid, Stationær router/pol router
290 kr
Til butik
Mercusys MB110-4G, Wi-Fi 4 (802.11n), Enkelt band (2,4 GHz), Ethernet LAN, 4G, Hvid, Stationær router/pol router billede

Produktspecifikationer

Mærke: Mercusys
Kategori: Mobilt internet
Farve: 2
Artikel nr.: MB110-4G
EAN: 6957939001995
Varenr.: 9722162
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MERCUSYS MB110-4G wireless router - Wireless router
309 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Mercusys MB110-4G V1 Trådløs router
334 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
4G router - MERCUSYS MB110-4G, single-band 2,4 GHz, hvid
369 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Mercusys MB110-4G V1 Trådløs router
389 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
4G router - MERCUSYS MB110-4G, single-band 2,4 GHz, hvid
389 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mercusys MB110-4G, Wi-Fi 4 (802.11n), Enkelt band (2,4 GHz), Ethernet LAN, 4G, Hvid, Stationær router/pol router koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mercusys MB110-4G, Wi-Fi 4 (802.11n), Enkelt band (2,4 GHz), Ethernet LAN, 4G, Hvid, Stationær router/pol router koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK290 kr329 krKøb
2Proshop DK309 kr348 krKøb
3CompuMail DK334 kr334 krKøb
4Boligcenter DK369 kr369 krKøb
5Ultrashop389 kr389 krKøb
6Vivas DK389 kr468 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mercusys MB110-4G, Wi-Fi 4 (802.11n), Enkelt band (2,4 GHz), Ethernet LAN, 4G, Hvid, Stationær router/pol router

PriceData har fulgt prisen på Mercusys MB110-4G, Wi-Fi 4 (802.11n), Enkelt band (2,4 GHz), Ethernet LAN, 4G, Hvid, Stationær router/pol router i 176 dage. Laveste pris i perioden er 243 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 309 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 291 kr.

Den nuværende pris på 290 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Mercusys MB110-4G, Wi-Fi 4 (802.11n), Enkelt band (2,4 GHz), Ethernet LAN, 4G, Hvid, Stationær router/pol router. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Mercusys MB110-4G, Wi-Fi 4 (802.11n), Enkelt band (2,4 GHz), Ethernet LAN, 4G, Hvid, Stationær router/pol router de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026290 kr26 kr (10%)
2. jun. 2026264 kr30 kr (10%)
31. maj 2026294 kr15 kr (5%)
30. maj 2026309 kr27 kr (10%)
25. maj 2026282 kr27 kr (9%)
24. maj 2026309 kr26 kr (9%)
23. maj 2026283 kr26 kr (8%)
7. maj 2026309 kr5 kr (2%)
4. maj 2026304 kr1 kr (0%)
2. maj 2026303 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret