Gå til hovedindhold

Mercedes Benz, Go-Kart med gummihjul - sportssæde og håndbremse (3-8 år), hvid

MercedesLegetøjEAN: 5713570001951
Pris fra 1.248 krtil 1.549 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 301 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Mercedes Benz, Go-Kart med gummihjul - sportssæde og håndbremse (3-8 år), hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1248 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Netcentret.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Mercedes Benz gokart pedal gummihjul hvid
1.248 kr
Til butik
Mercedes Benz gokart pedal gummihjul hvid billede

Produktinformation

Mercedes Benz Gokart pedal rubber tires

Produktspecifikationer

Kategori: pedal
EAN: 5713570001951
Varenr.: 6950311
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mercedes Licensed Benz
1.249 kr
Til butik
Mercedes Licensed Benz billede

Produktinformation

Go-kart med autentisk licenseret Mercedes-design har justerbart sæde, sportsæde, gummihjul, håndbremse og friløb til stabil, børnedrevet kørsel. Fra den karakteristiske frontgrill til det klassiske Mercedes-logo på rattet er denne Mercedes Go-kart lavet til at føles som en ægte Mercedes på banen, så børn kan styre farten med pedalerne til jævne ture på vejen, i haven eller på en bane. Den er bygget med en robust metalramme og kvalitetsmaterialer og er designet til langvarig leg, med et længdejusterbart sæde, der passer til forskellige aldre og størrelser. Licenseret Mercedes go-kart med officielt logo Pedaldrevet kørsel med jævn styring Sportsæde for støttende siddekomfort Justerbart sæde til børn i vækst Håndbremse og friløb Stabile gummihjul for greb og stabilitet Robust metalramme Anbefalet alder: 3-8 år Designet til trygge, sjove ture med et eksklusivt Mercedes-look og praktisk justerbarhed til mange års glæde.

Produktspecifikationer

Mærke: Mercedes
Kategori: Loebecykler Gaabiler Scootere
Artikel nr.: 6950311
EAN: 5713570001951
Varenr.: 3472098
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Mercedes Benz, Go-Kart med gummihjul - sportssæde og håndbremse (3-8 år), hvid
-9%1.416 kr
Før 1.559 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mercedes Benz, Go-Kart med gummihjul - sportssæde og håndbremse (3-8 år), hvid billede

Produktinformation

Mercedes Go-Kart med gummihjul - justerbart sportssæde (3-8 år) Giv dit barn en fantastisk køreoplevelse med denne Mercedes licens go-kart i høj kvalitet. Den er designet med fokus på både komfort og holdbarhed og kommer med ægte gummihjul, som giver be...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: License
Kategori: Best selling products
EAN: 5713570001951
Varenr.: 48693376778570
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Mercedes Benz 6950311 - Pedal Gokart
1.549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mercedes Benz, Go-Kart med gummihjul - sportssæde og håndbremse (3-8 år), hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mercedes Benz, Go-Kart med gummihjul - sportssæde og håndbremse (3-8 år), hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Netcentret.dk1.248 kr1.248 krKøb
2Proshop DK1.249 kr1.249 krKøb
3Bolig & Haven1.416 kr1.416 krKøb
4Homeshop DK1.549 kr1.549 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mercedes Benz, Go-Kart med gummihjul - sportssæde og håndbremse (3-8 år), hvid

PriceData har fulgt prisen på Mercedes Benz, Go-Kart med gummihjul - sportssæde og håndbremse (3-8 år), hvid i 114 dage. Laveste pris i perioden er 1.190 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 1.248 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.219 kr.

Den nuværende pris på 1.248 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Mercedes Benz, Go-Kart med gummihjul - sportssæde og håndbremse (3-8 år), hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Mercedes Benz, Go-Kart med gummihjul - sportssæde og håndbremse (3-8 år), hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. mar. 20261.248 kr58 kr (5%)
10. feb. 20261.190 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret