Gå til hovedindhold

Mercedes Benz, Go-Kart med gummihjul - sportssæde og håndbremse (3-8 år),rød

MercedesLegetøjEAN: 5713570001968
Pris fra 1.248 krtil 1.549 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 301 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Mercedes Benz, Go-Kart med gummihjul - sportssæde og håndbremse (3-8 år),rød og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1248 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Netcentret.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Mercedes Benz gokart pedal gummihjul rød
1.248 kr
Til butik
Mercedes Benz gokart pedal gummihjul rød billede

Produktinformation

Mercedes Benz Gokart pedal rubber tires

Produktspecifikationer

Kategori: pedal
EAN: 5713570001968
Varenr.: 6950312
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mercedes Licensed Benz
1.249 kr
Til butik
Mercedes Licensed Benz billede

Produktinformation

Go-kart med licenseret Mercedes-design har pedaldrev, justerbart sæde, gummihjul og en robust metalramme til stabil, aktiv kørsel. Med autentisk Mercedes-styling fra frontgrillen til det officielle logo på rattet lader denne go-kart børn styre fart og retning med jævn pedalbevægelse til leg på vejen, i haven eller på en bane. Den er bygget i holdbare materialer og har praktisk justerbarhed, så den passer til forskellige aldre og størrelser, samt sikkerhedsfokuseret stabilitet for tryg kørsel. Licenseret Mercedes go-kart med officielt logo Sportsæde Justerbart sæde Håndbremse og friløb Gummihjul for greb og stabilitet Robust metalramme Anbefalet alder: 3-8 år Designet til langvarig sjov - den vokser med dit barn og holder hver tur stabil, kontrolleret og engagerende.

Produktspecifikationer

Mærke: Mercedes
Kategori: Loebecykler Gaabiler Scootere
Artikel nr.: 6950312
EAN: 5713570001968
Varenr.: 3472074
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Mercedes Benz, Go-Kart med gummihjul - sportssæde og håndbremse (3-8 år),rød
-9%1.416 kr
Før 1.559 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mercedes Benz, Go-Kart med gummihjul - sportssæde og håndbremse (3-8 år),rød billede

Produktinformation

Denne lækre Mercedes Go-Kart er det perfekte valg til børn, der elsker fart og sjov! Med sit flotte design og høje kvalitet skiller denne go-kart sig ud fra konkurrenterne. De ægte gummihjul sikrer bedre kørekomfort og en stabil oplevelse. Den er nem at s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: License
Kategori: Best selling products
EAN: 5713570001968
Varenr.: 48693376844106
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Mercedes Benz 6950312 - Pedal Gokart
1.549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mercedes Benz, Go-Kart med gummihjul - sportssæde og håndbremse (3-8 år),rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mercedes Benz, Go-Kart med gummihjul - sportssæde og håndbremse (3-8 år),rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Netcentret.dk1.248 kr1.248 krKøb
2Proshop DK1.249 kr1.249 krKøb
3Bolig & Haven1.416 kr1.416 krKøb
4Homeshop DK1.549 kr1.549 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mercedes Benz, Go-Kart med gummihjul - sportssæde og håndbremse (3-8 år),rød

PriceData har fulgt prisen på Mercedes Benz, Go-Kart med gummihjul - sportssæde og håndbremse (3-8 år),rød i 138 dage. Laveste pris i perioden er 1.190 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 1.339 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.256 kr.

Den nuværende pris på 1.248 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Mercedes Benz, Go-Kart med gummihjul - sportssæde og håndbremse (3-8 år),rød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Mercedes Benz, Go-Kart med gummihjul - sportssæde og håndbremse (3-8 år),rød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. mar. 20261.248 kr58 kr (5%)
28. feb. 20261.190 kr58 kr (5%)
19. jan. 20261.248 kr91 kr (7%)
17. jan. 20261.339 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret