Gå til hovedindhold

TECHNIMA Mercalin markeringsspray - 500gr - floucerende rød

TECHNIMARedskaberEAN: 7340057600475
Pris fra 67 krtil 149 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 82 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 66 kr 23. maj

Sammenlign priser på Mercalin markeringsspray - 500gr - floucerende rød og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 67 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mercalin Marker fluo 500 ml rød
67 kr
Til butik
Mercalin Marker fluo 500 ml rød billede

Produktspecifikationer

Mærke: dva
Kategori: Industrielle markere
Farve: 1
Artikel nr.: 476119030
EAN: 7340057600475
Varenr.: 6839280
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TECHNIMA Mercalin marking spray red 500 ml.
67 kr
Til butik
TECHNIMA Mercalin marking spray red 500 ml. billede

Produktinformation

Floucerende farve for extra synlighed Mærkespray i stærke farver Alsidig markeringsspray til mange formål Hæfter på f.eks. asfalt, beton, græs, grus, træ, s Hæfter på fugtige underlag Vejrbestandig og slidstærk. Hurtig optørring.

Produktspecifikationer

Mærke: TECHNIMA
Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: 7340057600475
EAN: 7340057600475
Varenr.: 3060360
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mercalin markeringsspray - 500gr - floucerende rød
72 kr
Til butik
Mercalin markeringsspray - 500gr - floucerende rød billede

Produktinformation

Skab synlig og tydelig mærkning med Mercalin markeringsspray Alsidig og flourescerende spray som kan anvendes til alle typer markeringer, og som binder godt på flere forskellige overflader som f.eks. sten, glas, træ, metal, grus, plast og asfalt. Med denn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mercalin
Kategori: Måleværktøj
Farve: Fluorescerende rød
Størrelse: 500gr
EAN: 7340057600475
Varenr.: 881033214
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
MÆRKESPRAY FLUOR RØD 500 ML
84,1 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
MERCALIN mærkespray FLUO 500 ml. RØD
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mercalin markeringsspray - 500gr - floucerende rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mercalin markeringsspray - 500gr - floucerende rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK67 kr106 krKøb
2Proshop DK67 kr106 krKøb
3LavprisVærktøj72 kr72 krKøb
4EL-GROSSISTEN84,1 kr84,1 krKøb
5Globaltools.dk149 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mercalin markeringsspray - 500gr - floucerende rød

PriceData har fulgt prisen på Mercalin markeringsspray - 500gr - floucerende rød i 140 dage. Laveste pris i perioden er 66 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 81 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 68 kr.

Den nuværende pris på 67 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Mercalin markeringsspray - 500gr - floucerende rød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Mercalin markeringsspray - 500gr - floucerende rød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202667 kr1 kr (2%)
23. maj 202666 kr1 kr (1%)
20. maj 202667 kr1 kr (2%)
19. maj 202666 kr1 kr (1%)
18. maj 202667 kr1 kr (2%)
16. maj 202666 kr1 kr (1%)
15. maj 202667 kr1 kr (2%)
13. maj 202666 kr1 kr (1%)
12. maj 202667 kr1 kr (2%)
6. maj 202666 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret