Gå til hovedindhold

TECHNIMA Mercalin markeringsspray 500ml - FLUO hvid, bl.a. t/asfalt, beton, græs, grus, træ, sten & is

TECHNIMARedskaberEAN: 7340057601083
Pris fra 75 krtil 149 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 74 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 68 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Mercalin markeringsspray 500ml - FLUO hvid, bl.a. t/asfalt, beton, græs, grus, træ, sten & is og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 75 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TECHNIMA Mercalin marking spray 500 ml. white
75 kr
Til butik
TECHNIMA Mercalin marking spray 500 ml. white billede

Produktinformation

MERCALIN HVID FLUO mærkespray Floucerende farve for extra synlighed Mærkespray i stærke farver Alsidig markeringsspray til mange formål Hæfter på f.eks. asfalt, beton, græs, grus, træ, s Hæfter på fugtige underlag Vejrbestandig og slidstærk. Hurtig optørring.

Produktspecifikationer

Mærke: TECHNIMA
Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: 7340057601083
EAN: 7340057601083
Varenr.: 3059698
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mercalin markeringsspray - 500gr - floucerende hvid
75 kr
Til butik
Mercalin markeringsspray - 500gr - floucerende hvid billede

Produktinformation

Skab synlig og tydelig mærkning med Mercalin markeringsspray Alsidig og flourescerende spray som kan anvendes til alle typer markeringer, og som binder godt på flere forskellige overflader som f.eks. sten, glas, træ, metal, grus, plast og asfalt. Med denn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mercalin
Kategori: Måleværktøj
Farve: Hvid
Størrelse: 500gr
EAN: 7340057601083
Varenr.: 881033101
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mercalin markeringsspray 500ml - FLUO hvid, bl.a. t/asfalt, beton, græs, grus, træ, sten & is
84 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Mercalin markeringsspray 500ml FLUO hvid, bl.a. til asfalt, beton, græs, grus, træ, sten & is
130 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
MERCALIN mærkespray 500 ml. HVID
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mercalin markeringsspray 500ml - FLUO hvid, bl.a. t/asfalt, beton, græs, grus, træ, sten & is koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mercalin markeringsspray 500ml - FLUO hvid, bl.a. t/asfalt, beton, græs, grus, træ, sten & is koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK75 kr114 krKøb
2LavprisVærktøj75 kr75 krKøb
3CS MEGASTORE DK84 kr123 krKøb
4vvsfittings.dk130 kr130 krKøb
5Globaltools.dk149 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mercalin markeringsspray 500ml - FLUO hvid, bl.a. t/asfalt, beton, græs, grus, træ, sten & is

PriceData har fulgt prisen på Mercalin markeringsspray 500ml - FLUO hvid, bl.a. t/asfalt, beton, græs, grus, træ, sten & is i 166 dage. Laveste pris i perioden er 67 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 81 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 73 kr.

Den nuværende pris på 75 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Mercalin markeringsspray 500ml - FLUO hvid, bl.a. t/asfalt, beton, græs, grus, træ, sten & is. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Mercalin markeringsspray 500ml - FLUO hvid, bl.a. t/asfalt, beton, græs, grus, træ, sten & is de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202675 kr3 kr (4%)
14. apr. 202672 kr4 kr (6%)
9. apr. 202668 kr1 kr (1%)
24. jan. 202667 kr4 kr (6%)
21. jan. 202671 kr10 kr (12%)
13. jan. 202681 kr6 kr (8%)
21. dec. 202575 kr1 kr (1%)
20. dec. 202574 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret