Gå til hovedindhold

Meraki Meraki håndsæbe 490 ml Silky Mist

MerakiStangsæbeEAN: 5707644913738
Pris fra 106,95 krtil 169,95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 63 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 99,95 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Meraki Meraki håndsæbe 490 ml Silky Mist og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 106.95 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Meraki Håndsæbe Silky mist, 490ml.
106,95 kr
Til butik
Meraki Håndsæbe Silky mist, 490ml. billede

Produktinformation

Skånsom håndsæbe med frisk duft og elegant design.

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Meraki Hånd- og kropssæbe
EAN: 5707644913738
Varenr.: 42850
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Meraki Hand Soap - Silky Mist 490 ml
-32%115,36 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Meraki Hand Soap - Silky Mist 490 ml billede

Produktinformation

Meraki Hand Soap - Silky Mist er en velduftende, flydende håndsæbe, der gør hver håndvask til en udsøgt, plejende oplevelse. Den forbedrede formel danner et lækkert, blødt skum, der føles som en drøm på huden, og sammen med friske grønne noter løfter en s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Liquid Hand Soap
EAN: 5707644913738
Varenr.: 119888
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Meraki Meraki håndsæbe 490 ml Silky Mist
-29%121 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Meraki Hand Soap, Silky Mist 490 Ml
129 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Meraki Hand Soap Silky Mist 490ml
-20%137 kr
Før 172 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki - Håndsæbe, Silky mist, 490 ml
-14%146 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Pindhus.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Meraki - Øko. Håndsæbe Silky mist
169 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Meraki Håndsæbe - 490 ml - Silky Mist
169,95 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Meraki Silky Mist Hand soap 490 ml
169,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Meraki Meraki håndsæbe 490 ml Silky Mist koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Meraki Meraki håndsæbe 490 ml Silky Mist koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk106,95 kr106,95 krKøb
2NiceHair.dk115,36 kr115,36 krKøb
3KitchenTime DK121 kr170 krKøb
4Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør129 kr129 krKøb
5Cocopanda DK137 kr137 krKøb
6Rikki Tikki Shop146 kr146 krKøb
7Pindhus.dk169 kr169 krKøb
8Kids-world.dk169,95 kr169,95 krKøb
9Lyko DK169,95 kr169,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Meraki Meraki håndsæbe 490 ml Silky Mist

PriceData har fulgt prisen på Meraki Meraki håndsæbe 490 ml Silky Mist i 136 dage. Laveste pris i perioden er 99,95 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 109 kr.

Den nuværende pris på 106,95 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Meraki Meraki håndsæbe 490 ml Silky Mist. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Meraki Meraki håndsæbe 490 ml Silky Mist de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026106,95 kr3 kr (3%)
16. maj 2026103,95 kr2 kr (2%)
8. maj 2026105,95 kr6 kr (6%)
28. apr. 202699,95 kr3,27 kr (3%)
24. apr. 2026103,22 kr13,73 kr (12%)
18. apr. 2026116,95 kr14,95 kr (15%)
10. apr. 2026102 kr14,95 kr (13%)
9. apr. 2026116,95 kr14,95 kr (15%)
5. apr. 2026102 kr14,95 kr (13%)
4. apr. 2026116,95 kr14,95 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret