Gå til hovedindhold

Meraki - Duftspreder Lavastone & Wood Glas Naturlig

MerakiDufte til hjemmetEAN: 5707644927612
Pris fra 112,46 krtil 149,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 37,49 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 101,79 kr 31. maj

Sammenlign priser på Meraki - Duftspreder Lavastone & Wood Glas Naturlig og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 112.46 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Meraki Lavastone & Wood Diffuser - sort
-25%112,46 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Meraki Lavastone & Wood Diffuser - sort billede

Produktinformation

Meraki Lavastone & Wood Diffuser - Black er en superelegant og naturlig duftspreder med mørke, porøse lavasten og drivtømmer i et klart glas. Alt du skal gøre, er at tilsætte et par dråber æterisk olie på stenene, og lade en behagelig duft brede sig. Find...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Home Fragrances
EAN: 5707644927612
Varenr.: 122529
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Meraki - Duftspreder Lavastone & Wood Glas Naturlig
149,95 kr
Til butik
Meraki - Duftspreder Lavastone & Wood Glas Naturlig billede

Produktinformation

Elegant duftspreder med lavasten og drivtømmer En elegant og naturlig duftspreder med porøse lavasten og drivtømmer i et klart glas. Tilsæt et par dråber æterisk olie på stenene, og lad en behagelig duft sprede sig. Fordele ved Meraki Lavastone & Wood duf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Best selling products
EAN: 5707644927612
Varenr.: 61255572455754
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki - Duftfrisker, Lavastone & wood, Sort
149,95 kr
Til butik
Meraki - Duftfrisker, Lavastone & wood, Sort billede

Produktinformation

En elegant og naturlig duftspreder med porøse lavasten og drivtømmer i et klart glas. Tilsæt et par dråber æterisk olie på stenene, og lad en behagelig duft sprede sig.- Med lavasten og drivtømmer.- Tilsæt æterisk olie for en skøn duftoplevelse (Duftolie...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Farve: Sort
EAN: 5707644927612
Varenr.: MK900001638
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Meraki Duftfrisker, MKLavastone & wood, Sort
149,95 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Meraki Diffuser MK Lavastone & Wood Black
149,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Meraki - Duftspreder Lavastone & Wood Glas Naturlig koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Meraki - Duftspreder Lavastone & Wood Glas Naturlig koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk112,46 kr112,46 krKøb
2Bolig & Haven149,95 kr149,95 krKøb
3Rikki Tikki Shop149,95 kr149,95 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk149,95 kr149,95 krKøb
5Lyko DK149,95 kr149,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Meraki - Duftspreder Lavastone & Wood Glas Naturlig

PriceData har fulgt prisen på Meraki - Duftspreder Lavastone & Wood Glas Naturlig i 146 dage. Laveste pris i perioden er 101,79 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 149,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 122 kr.

Den nuværende pris på 112,46 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Meraki - Duftspreder Lavastone & Wood Glas Naturlig. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Meraki - Duftspreder Lavastone & Wood Glas Naturlig de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026112,46 kr10,67 kr (10%)
31. maj 2026101,79 kr38,16 kr (27%)
30. maj 2026139,95 kr38,16 kr (37%)
22. maj 2026101,79 kr2,21 kr (2%)
20. maj 2026104 kr4 kr (4%)
18. maj 2026108 kr4 kr (4%)
14. maj 2026112 kr4 kr (3%)
13. maj 2026116 kr3,96 kr (3%)
8. maj 2026119,96 kr7,04 kr (6%)
7. maj 2026127 kr7,04 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret