Gå til hovedindhold

Meraki - Duftspreder Lavastone & Wood Glas Hvid Naturlig

MerakiDufte til hjemmetEAN: 5707644927605
Pris fra 112,46 krtil 149,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 37,49 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Meraki - Duftspreder Lavastone & Wood Glas Hvid Naturlig og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 112.46 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Meraki Lavastone & Wood Diffuser - White
-25%112,46 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Meraki Lavastone & Wood Diffuser - White billede

Produktinformation

Meraki Lavastone & Wood Diffuser - White er en superelegant og naturlig duftspreder med hvide lavasten og drivtømmer i et klart glas. Alt du skal gøre, er at tilsætte et par dråber æterisk olie på stenene, og lade en behagelig duft brede sig. Find Meraki&...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Home Fragrances
EAN: 5707644927605
Varenr.: 122528
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Meraki - Duftspreder Lavastone & Wood Glas Hvid Naturlig
149,95 kr
Til butik
Meraki - Duftspreder Lavastone & Wood Glas Hvid Naturlig billede

Produktinformation

Elegant duftspreder med hvide lavasten og drivtømmer En elegant diffuser i et klart glas med hvide lavasten og drivtømmer. Tilsæt et par dråber æterisk olie på stenene, og lad en behagelig duft brede sig. Fordele ved Meraki Lavastone & Wood duftspreder: H...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Best selling products
EAN: 5707644927605
Varenr.: 61255572422986
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki - Duftfrisker, Lavastone & wood, Hvid
149,95 kr
Til butik
Meraki - Duftfrisker, Lavastone & wood, Hvid billede

Produktinformation

En elegant diffuser i et klart glas med hvide lavasten og drivtømmer. Tilsæt et par dråber æterisk olie på stenene, og lad en behagelig duft brede sig.- Med hvide lavasten og drivtømmer.- Tilsæt æterisk olie og lad duften sprede sig.Brand: MerakiStørrelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Farve: Hvid
EAN: 5707644927605
Varenr.: MK900001636
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Meraki Duftfrisker, MKLavastone & wood, Hvid
149,95 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Meraki Diffuser MK Lavastone & Wood White
149,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Meraki - Duftspreder Lavastone & Wood Glas Hvid Naturlig koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Meraki - Duftspreder Lavastone & Wood Glas Hvid Naturlig koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk112,46 kr112,46 krKøb
2Bolig & Haven149,95 kr149,95 krKøb
3Rikki Tikki Shop149,95 kr149,95 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk149,95 kr149,95 krKøb
5Lyko DK149,95 kr149,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Meraki - Duftspreder Lavastone & Wood Glas Hvid Naturlig

PriceData har fulgt prisen på Meraki - Duftspreder Lavastone & Wood Glas Hvid Naturlig i 147 dage. Laveste pris i perioden er 112,46 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 149,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 128 kr.

Den nuværende pris på 112,46 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Meraki - Duftspreder Lavastone & Wood Glas Hvid Naturlig. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Meraki - Duftspreder Lavastone & Wood Glas Hvid Naturlig de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026112,46 kr27,49 kr (20%)
30. maj 2026139,95 kr27,49 kr (24%)
29. maj 2026112,46 kr22,5 kr (17%)
25. maj 2026134,96 kr15 kr (13%)
21. maj 2026119,96 kr15 kr (11%)
19. maj 2026134,96 kr15 kr (13%)
8. maj 2026119,96 kr7,04 kr (6%)
7. maj 2026127 kr2,95 kr (2%)
1. maj 2026129,95 kr1,95 kr (2%)
28. apr. 2026128 kr1,95 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret